Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Extra Host Sandra Pogodová: V Kamarádovi do deště II hrála ošklivku, Tofi ji olíbal

+ Dalších 6 fotografií
Herečka, občasná modelka, úspěšná spisovatelka, tvůrkyně kašírovaných soch, žena se sexy jizvou na čele a neřízená střela s neuvěřitelnou kadencí mluvy Sandra Pogodová (45) je opravdu všestranné a nezkrotné stvoření. Podívejte se ve videu na velmi originální rozhovor s bytostí, která by se svým přetlakem energie mohla dobíjet baterky.

Sandra Pogodová jako ošklivka z filmu

Sandra Pogodová je velmi živelná žena, i v našem rozhovoru to ukázala na tisíc procent. Co dvě vteřiny předváděla grimasy a emoce z úplně jiného soudku, přesto jsme se dozvěděli řadu zajímavých informací.

Věděli jste například, že to ona je ošklivou zrzavou slečnou s brýlemi z diskotéky v Kamarádu do deště II, v níž jí Sagvan Tofi ze soucitu dá pusu, načež se nebožačka návalem emocí poroučí k zemi?

Sagvana jí dívky záviděly

"Bylo mi sedmnáct, byla to moje první filmová role. Neřekla jsem ani slovo, ale líbala jsem se se Sagvanem Tofim, holky na place mi strašně záviděly. Točilo se to asi třicetkrát. Než jsme to dotočili, byla jsem celá ocucaná. Hodně lidí si tu roli pamatuje, akorát si to nespojí se mnou. Jsem za ni doteď vděčná. Neříct ani větu, vydělat si peníze a ještě k tomu se líbat se Sagvanem, to je nádhera," rozplývá se herečka.

"Šlo o nejlepší kamerovky, které jsem zažila. Přišla jsem tam, režisér Jarda Soukup se na mě podíval a asi si řekl, že to půjde, zeptal se mě, jestli umím omdlít, tak jsem sebou švihla a dostala jsem roli," pochlubila se v pořadu Extra Host.

Urážka na Nově

Kdy přišla ke své pověstné jizvě na čele? V jakých filmech hrál její "tělesný nedostatek" dost výraznou roli?

Jak se stala její a jejího otce knižní prvotina Hoď se do pogody bestsellerem? Jak ji coby hvězdu sitcomu Helena urazili na tiskovce Novy? Kdo si ji spletl s Evou Holubovou Proč se podepisovala za Tatianu Dykovou (Vilhelmovou)?

Problémy s jménem

Po kom má křestní jméno a jaké problémy s ním měly po jejím narození úřady? Co zapříčinilo, že jako jedna z mála během koronavirové pauzy zhubla osm kilogramů? V čem se jí díky tomu zvyšuje sebevědomí?

Jak se stalo, že už není dysgrafička a dyslektička? Proč se skoro rvala o roli v muzikálu Láska nebeská s písničkami interpreta Waldemara Matušky

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Sandra Pogodová otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (42) ve videu na začátku článku.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 4. října 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy