Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Extra Host Roman Skamene: Bony a klid? Na magické oko vzpomínám s odporem

+ Dalších 24 fotografií
EXTRA HOST
Je to už dvaatřicet let od chvíle, kdy herec Roman Skamene (65) musel před kamerou labužnicky vypít pivo s panákem zelené a tvářit se, jak moc mu to chutná. Od té doby ale „Magický voko“, z něhož se stala kultovní scéna, absolutně nesnáší a přiznává, že samotné natáčení bylo peklo. Podívejte se na rozhovor s hercem pro pořad Extra Host.

„Magický voko slyším doteď každou chvíli. Když jdu na zájezdu do hospody na jídlo, už na mě všude volají: ‚Romane, pocem, dáme Magický voko!‘. Od natáčení jsem to ale nepil. Zelenou nesnáším a s pivem to je něco odporného. Na place jsem pil skutečné pivo a skutečnou zelenou. Jeli jsme to asi šestkrát, tak jsem se tak sežral, že mě museli odvézt. Od té doby to svinstvo nechci. Říkám si, kterej blbec to vymyslel?“ ptá se Roman Skamene

„Co jsem prováděl s tím panákem (herec si jím po vytažení z půllitru láskyplně objížděl obličej – pozn. red.), to mě naučil soused na chalupě,“ vybavuje si bývalý velký pařmen, který je dnes prý už vzorný a moc to s alkoholem nepřehání

Krach

Skamene se v roli pijana objevil i v nedávno do kin uvedené komedii Špindl 2 „Hraju muzikanta, pijeme tam a zpíváme,“ říká o své postavě malý herec, který si ale na nic z toho moc nepamatuje. I zde totiž museli pít skutečný alkohol a scéna se párkrát opakovala.

Proč Skamene nemá rád Bony a klid 2 z roku 2014? Jak vzpomíná na roli despotického majora Borovičky v Tankovém praporu? Kterého režiséra označil za blázna a cholerika? Jak došlo k tomu, že neuspěl v podnikání a dostal se do dluhů? A proč ho pobavil dárek týkající se potence?

Na tyto a další otázky odpovídal moderátorce Evě Decastelo (41), která ví, na co a jak se ptát.

Další díl pořadu Extra Host přineseme již v neděli 15. prosince v 19 hodin.

Předchozí díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Související články

Další články