Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Extra Host Robert Vano otevřeně: Dával jsem dálnice kokainu a nakonec mě našli oběšeného

Extra Host Robert Vano otevřeně: Dával jsem dálnice kokainu a nakonec mě našli oběšeného
Zdroj: eXtra.cz
extra host celý díl
Přes den stříhal vlasy, po nocích se věnoval volnomyšlenkářské lásce v legendárním klubu 1954, který proslul nejen divokými historkami o hromadném sexu, ale i drogami. I ve světě uznávaný fotograf módy a mužských aktů Robert Vano (71) má za sebou divoké období, které si prakticky nepamatuje. Zachránily ho až pokus o sebevraždu a držení v zajetí. Podívejte se ve videu na rozhovor pro pořad Extra Host.

„Ničeho nelituju, jenom ztracených deseti let, které si nepamatuju. Vím jen to, co mi řeknou kamarádi, kteří nefetovali. Přestat mě s tím nikdy nenapadlo. Ale jeden den jsem se oběsil. Paní, u které jsem bydlel, zavolala mým kamarádům a ti mě odvezli a drželi ve sklepě v lese, kde bydleli. Byl jsem tam asi osm měsíců,“ popsal Robert Vano, jak se ze závislosti dostal.

Oběsil se

„V klubu 1954 jsem zkusil jak drogy, tak orgie. V jedenáct se šlo do klubu, člověk si předtím něco dal, v průběhu taky, v pět se šlo spát, tak něco na spaní, v devět jsem musel jít do práce, tak zase něco na probuzení. Ale první drogy jsem měl už v Československu na předpis od doktora. V Americe jsem už vydělával tisíc dolarů týdně, tak jsem začal s kokainem. Nejdřív mi stačila na stole malá linka, pak to musela být dálnice,“ vzpomíná.

Kritika od USA

Robert Vano popsal také svůj dramatický útěk z Československa v roce 1968, nebo to, jak jeho účast v Pionýru a SSM Američané považovali za podobné vstupu do Hitlerjugend Jak se seznámil se slavným kadeřníkem Vidalem Sassoonem? Proč se musí do svých modelů zamilovat a v čem je focení holek otravnější?

To Robert Vano prozradil v rozhovoru moderátorce Evě Decastelo (41), která moc dobře ví, na co se ptát.

Další díl pořadu Extra Host přineseme již ve čtvrtek 12. prosince v 19 hodin.

Předchozí díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy