Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Extra Host režisérka Výměny manželek: Soutěžící nás napadají, sociálku voláme běžně

+ Dalších 15 fotografií
Dramaturgyně, kreativní producentka a režisérka nejdéle vysílané reality show u nás Jana Rezková mladší stojí za Výměnou manželek už od prvního dílu. Podívejte se ve videu na rozhovor, v němž padlo nejvíc otázek v historii pořadu Extra Host.

Partnerem pořadu Extra Host je česneková tinktura Allivictus

Sociálka

Jana Rezková mladší za hojně sledovanou Výměnou manželek stojí od prvopočátku, tak je tou nejpovolanější, aby zodpověděla zvídavé otázky k reality show, která v dubnu oslaví šestnáct let existence. A že těch dotazů ze strany moderátorky Evy bylo!

Tak například: musel už někdy štáb kvůli neutěšeným podmínkám dětí oslovit sociálku „To už se stalo několikrát. Do těch dílů to nedáváme, ale děláme to. Nechci říct pravidelně, ale poměrně často ano,“ říká tvůrkyně oblíbených televizních dokumentů ze života.

Strach

Tvůrci se při natáčení i docela často bojí. Avšak ani ne tak o sebe. „Spíš o účastníky. Jednou po mně ale jedna paní docela ostře vyjela, že jsem spadla i s kamerou. Pak jsem se tomu ale zasmála,“ vypráví Jana, která vypadá, že ji nic nerozhází, ale ani po tolika letech si nedokáže vždy udržet profesionální odstup.

Eva Decastelo se ptala například i na to, za jakých podmínek se rodina může do show přihlásit. Nebo na to, v čem všem se snaží účinkující štáb přechytračit a podvádět.

„S Janou se známe poměrně dlouho. Chodíme spolu cvičit, takže jsme už dopředu probíraly, o čem si budeme povídat. S Janou by mohlo klidně být téma Výměny manželek na celodenní besedu. Ví o tom formátu absolutně všechno,“ přiblížila nám moderátorka Eva Decastelo (41) s tím, že s režisérkou určitě vznikne ještě jeden díl.

Smlouvy

Jana Rezková mladší pak odtajnila, jaké situace ve Výměně manželek nikdy neodvysílají. Produkce totiž má také své morální zábrany. A co je vůbec obsahem smluv? Porušují je rodiny? Zasahuje televize do děje, jak je často obviňována, a navádí snad účastníky k nějakému chování, aby byl pořad atraktivnější? Kolikrát odmítla rodinu kvůli tomu, aby jí medializací neublížila? A jak po letech natáčení smýšlí o hygieně Čechů a jejich finanční gramotnosti? Co tvrdí o gayích a Romech v pořadu?

VÝZVA: zajímá vás něco o pořadu Výměna manželek? Své dotazy pro další natáčení s režisérkou Janou Rezkovou mladší můžete psát do diskuse pod článkem.

Další díl pořadu Extra Host přineseme ve čtvrtek 6. února 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy