Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Extra Host, porotce MasterChefa Přemek Forejt: Do pořadu bych soutěžit nešel

+ Dalších 9 fotografií
Přemek Forejt (32) se dostal do povědomí Čechů, Moravanů a Slezanů ve třetí řadě pořadu MasterChef, v níž se poprvé objevil jako porotce. Uznávaný šéfkuchař, který od základu vytvořil jednu z nejvyhlášenějších restaurací v Česku, v rozhovoru pro pořad Extra Host (ve videu nad článkem) prozradil nejen své názory o televizní soutěži, ale promluvil i o svém soukromí.

Peklo

„Splnil se mi sen, bavilo mě točit s Ráďou Kašpárkem a Honzou Punčochářem a jsem hrozně rád, že jsem to s nimi dělal a teď znova. Hlavně kvůli nim jsem to chtěl dělat. Mají geniální energii, je s nimi sranda. Byl jsem tam do počtu (usmívá se) a jsem hodný porotce,“ řekl nám s trochou nadsázky Přemysl Forejt,

„I když soutěžící v MasterChefovi obdivuju, sám bych do toho asi nešel. Už to mám za sebou. V Anglii jsem si prošel peklem a aby do mě momentálně někdo hustil, že všechno dělám špatně, to bych asi nechtěl,“ uvedl muž, který patří k nejmladším českým vyhlášeným kuchařům a zároveň je taky influencerem na sociální síti.

Štěstí

Z průměrného kuchaře se stal špičkovým na zkušené v Anglii. Život v Česku mu později změnil investor, který mu dal plnou důvěru a zafinancoval restauraci přesně tak, jak ji Přemek naplánoval.

Pro tehdy sedmadvacetiletého mladíka to byla životní výhra a už po pár letech byl olomoucký podnik Entrée, v němž jsme náš rozhovor natáčeli, vyhlášený nejlepším v republice.

Stud

Proč je velmi snadné stát se kuchařem v londýnské michelinské restauraci? Jakou vtipnou větu týkající se jeho sexuality se tam naučil jako první v angličtině? Z jakého důvodu uvažuje o jídle z jedovaté houby muchomůrky červené? Jaký televizní pořad plánuje? Proč v podniku udělal silvestrovské bezdomovecké menu? Proč si pořídil violoncello? Za co se stydí? Co na jeho popularitu říká šestiletá dcera?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Přemek Forejt otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) na začátku článku ve videu.

Partnerem tohoto dílu je firma Kotányi, která přináší na váš stůl chutě a vůně celého světa. Můžete v jejich sortimentu vybírat z více než 4500 druhů. Nechte se inspirovat jejich recepty a uvařte si něco dobrého. Dobrou chuť!

Další díl pořadu Extra Host přineseme ve čtvrtek 20. února 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde.

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články