Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Extra Host Petr Kolář: V 52 letech ho krásná Eva Decastelo (41) naučila znovu líbat

+ Další 4 fotografie
Romantický zpěvák Petr Kolář (52), kterého proslavila milostná písnička Ještě že tě, lásko, mám, vždycky přitahoval pozornost fanynek. Především muzikálový zpěvák si užívá vztahu s o dvě desetiletí mladší láskou a učí se znovu líbat. Podívejte se na rozhovor ve videu. Co vše o sobě prozradil?

Lechtivá scéna

Petr je známý především z koncertů a muzikálů, nedávno ale dostal i roli učitele v chystané komedii Andílci za školou (premiéra je kvůli koronaviru odložena na neurčito).

„Byla tam lehká erotická scéna. Vždycky, když to vidím v bijáku, říkám si, že je to paráda, že bych to chtěl zkusit. Tady to ale bylo jen líbání pod třešní. Stejně to ale není prča zahrát to tak, aby to vypadalo správně. Stále vám říkají, jak máte stát, jak mít hlavu natočenou a musíte to navíc zahrát,“ řekl nám Petr Kolář (52), kterého pak moderátorka učila divadelní polibek, při kterém je líbání vlastně pořádný podvod.

Láska

Rockový zpěvák Kolář má o 21 let mladší partnerku, na romantická gesta sice je, ale upřednostňuje něco jiného.

„Já jsem ten Mácha, První máj a lásky čas. Mám mladou přítelkyni, takže kytičku koupím, ale spíš mám rád zážitky. Někam vyrazit, něco nového vidět a vnímat spolu,“ vysvětluje Petr.

V čem s ním má jeho přítelkyně smůlu? Jaké bylo natáčení klipu s nemocným Karlem Gottem? Jaká náhoda Petrovi absolutně změnila život? Jak se stalo, že je nechtěnou hvězdou pohřbů? Jaký je dědeček a jakou věc dělá, kterou by do něj nikdo neřekl?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Petr Kolář otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) na začátku článku ve videu, které se natáčelo v prostorách baru Bar and Books, Mánesova.

Další díl pořadu Extra Host přineseme ve čtvrtek 19. března 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde.

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články