Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Extra Host Nikol Švantnerová o své dokonalé postavě: Bojovala jsem s anorexií, mám zhuntované tělo

+ Dalších 8 fotografií
Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová (27) má nádhernou postavu, kterou jí spousta lidí závidí, před deseti lety ale bojovala s anorexií a její tehdejší rozhodnutí ji už navždy poznamenala. O svém boji sama se sebou nyní promluvila pro pořad Extra Host, který si můžete pustit ve videu na začátku článku.

Zhuntované tělo

Anorexií jsem netrpěla, ale byla jsem tomu blízko. Někde se psalo, že jsem byla pomalu na pokraji smrti, tak to rozhodně nebylo. Svou vlastní hloupostí jsem se do toho dostala před deseti lety. Bylo to mou chybou, kdy jsem se hnala za bůhvíčím nezdravým způsobem. Když pak člověku chybí i přísun potravin, mozek přestane fungovat a přestane přemýšlet racionálně,“ řekla nám Nikol Švantnerová

Už jsem tehdy byla na takovém okraji, kdy už to bylo za hranou, nebylo to dobře a nebylo to příjemné a nikdy bych se k tomu už nechtěla vrátit. Zhuntovala jsem si svoje tělo a následky mám dodneška, takže vím, jak se to dělá špatně, a proto teď to dělám dobře a chci, aby to i ostatní dělali dobře,“ dodala pro pořad Extra Host krásná modelka, která lidem radí, jak správně cvičit a co jíst.

O svém ex nemluví

Jak se dostala k problematice vypadávání vlasů? Proč by si nenechala oholit hlavu? Jaký má vztah se svou matkou? Jak dosáhla pro ženy téměř nemožné situace, kdy se postaví před zrcadlo a samu sebe pochválí za svou dokonalou postavu? Jak si chrání svůj pekáč buchet?

V čem je proti řadě svých vrstevnic výjimečná? Jak v rozhovoru úplně zazdila svého expartnera, fotbalistu Jakuba Horu? Jak se zamilovala do jeho spoluhráče Patrika Dresslera? Za co mu je nejvděčnější? Proč se už půl roku prakticky nesetkávají?

Botox už nikdy

Jaké to je vlastnit instagramovou psí hvězdu? Proč je na ni Lilly strašně fixovaná, a tak téměř nemůže na dovolenou bez ní? Jak z ní koronavirová krize málem udělala pravidelnou uživatelku alkoholu?

Kdy vyzkoušela botox a proč už nikdy? Jak moc je finančně závislá na Instagramu? Jak má naplánovaný život za deset let?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Nikol Švantnerová otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) ve videu na začátku článku.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 26. července 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Extra Host

Extra Host z karantény

Související články

Další články