Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Extra Host Nela Boudová otevřeně o skandální fotce: Proč jsem měla roušku v klíně?

+ Dalších 6 fotografií
Známá česká herečka a dabérka Nela Boudová (52) nedávno vyvolala velký rozruch, když zveřejnila poměrně pikantní fotku s rouškou v klíně. Co tím zamýšlela a jak se k ní kvůli tomu spousta lidí začala chovat? Podívejte se na náš rozhovor ve videu na začátku článku.

Skandál s rouškou

Několik dní se nemluvilo o ničem jiném než o jejím klíně a poselství, které chtěla rouškou v intimních partiích předat dál.

„Byl to šok, ale já se tím nezabývala. Vzniklo to ve veselém rozpoložení, pak jsem to ale na sociální síť dala v zoufalém stavu, kdy se mi nelíbila spousta věcí. To, jak se každý den měnila rozhodnutí vlády, a ze všeho nejvíc, jak Česká televize a média vyvolávají strach v lidech. Všichni by se měli snažit uklidňovat, ne vyvolávat beznaděj a strach z budoucnosti,“ řekla nám Nela Boudová

Čtěte také: Boudová sklidila za klín chválu, ale i drsnou kritiku

Rouška jako náhubek

„Lidé převzali roušky jak náhubky, na nic se neptají, poslouchají. Přijde mi, že málo samostatně přemýšlíme. Jako by někteří přestali používat mozek,“ myslí si český hlas Julie Roberts, Melanie Griffith a Jodie Foster

Na základě toho, co si „dovolila“ veřejně vyjádřit, jí přišlo mnoho reakcí. Včetně pikantních pozvání na hotel „Některé byly slušné, jiné vulgární. Někdo mi hrozně nadával, další se smál a gratuloval mi. Pro mě to byla zajímavá psychologická sonda do duší lidí,“ vysvětluje Nela, která už myslí na plány do budoucna.

Čtěte také: Rouška v klíně byl nápad syna, říká Nela Boudová

Hraní se psy

„Chystám teď dva psí filmy. Gump – Pes, který naučil lidi žít, což je snímek podle úspěšné a výborné knížky Filipa Rožka, točí to F. A. Brabec Lidé jsou tam výrazně méně důležití než psi, a vzácné je na tom to, že jde o skutečné příběhy. A ten druhý se jmenuje Tady hlídáme my, jde o velmi volné pokračování filmu Tady hlídám já. Myslím, že scénář se povedl. Hraju tam manželku Pavla Nového, poprvé jsem tam v kategorii babičky. A vypadáme spolu moc dobře,“ přidala Boudová, kterou mají diváci rádi například i ve Vratných lahvích

Jaké měla původní překvapivé jméno a příjmení? Projevují se na ní nějak arabské geny? Jak zásadní vliv měl na výchovu jejích synů Tibet? Jak to má s vírou?

Koronavirus může mít výhody

Proč je podle ní koronavirus pro lidstvo vlastně dobrý? Co jí pandemie vzala a dala? Čemu kromě herectví se bude brzy věnovat? Proč otevřeně hovoří o menopauze

Jaké má zkušenosti s pěstounstvím Jak se dojemně seznámila s „darovanou“ dcerou Sašenkou? Jaký senzační druh školy díky péči o ni poznala? Jak se stala spisovatelkou dětských knížek? A jak ve svém věku přičichla k modelingu?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Nela Boudová otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) ve videu na začátku článku.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Extra Host

Extra Host z karantény

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy