Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Miminko a svatba: Extra Host Monika Bagárová promluvila o dětech a těhotenství

Miminko a svatba: Extra Host Monika Bagárová promluvila o dětech a těhotenství
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
celý díl

Zpěvačka Monika Bagárová (24) byla vždy nádhernou ženou, jako by ale v poslední době ze sebe vyzařovala ještě víc ženskosti a půvabu. Co za tím vězí? Podívejte se ve videu na celý rozhovor s touto roztomilou, překvapivě velmi rozumnou a zamilovanou hvězdou.

Monika Bagárová tvoří pár se zápasníkem Makhmudem Muradovem a říká, že kdyby nesnášel děti, nechce už ho nikdy vidět. Naštěstí tento v ringu drsný bijec je ve skutečnosti s ratolestmi velký kamarád.

Vyspělost

„Mně se na něm líbí, že je to chlap. Je to mužskej. A když už jsem ho poznala, tak se mi líbilo, že chce rodinu, že má rád děti. Pak jsem zpozorovala, že si s dětmi opravdu rozumí. To pro mě bylo jasné. Kdyby chlap vyzařoval, že děti rád nemá, vůbec bych s ním nebyla. To bych ho nikdy nechtěla vidět. Takové chlapy nemám ráda. Také musí jít o člověka, s kterým si dokážu představit budoucnost,“ vysvětlila v pořadu Extra Host Monika.

„Je nám krásně. Dokážeme se vzájemně chápat. On rozumí tomu, že z koncertu přijedu pozdě domů. Já zase chápu, že se chce vyspat nebo že má diety či nepije, když si drží váhu. Občas je to šílený, ale absolutně si navzájem nevadíme, jsme schopni spolu žít, respektovat se a milovat se,“ prohlásila vyspěle Monika Bagárová.

Tajemství

Oba dva prý jsou silně rodinně založení a na vlastní rodinu se těší. Jestli už se to blíží, jak se v poslední době spekuluje, to ale neprozradila.

Moderátorce Evě, která ví, na co a jak se ptát, v rozhovoru nahoře ve videu odpovídala na všechny její otázky. Budete se divit, co všechno jste o půvabné Monice nevěděli.

Něha

„Uhnat Moniku Bagárovou na rozhovor byl při jejím časovém vytížení velký oříšek. Byla jsem ráda, že se to povedlo i za cenu, že jsme za ní vyrazili do Brna, ale i tak byl problém najít hodinu, kdy bude mít volněji. Povídali jsme si o vztahu, o dětech. Je to pro mě neuvěřitelně něžná a hodná bytost, což mi přijde hrozně vtipné v souvislosti s tím, jakou profesi má její přítel Makhmud. U nich se opravdu sešla kombinace kráska a zvíře. Mach je ale v soukromí také moc hodný člověk, navíc zbožňuje děti. Pokud spolu vydrží, budou mít spolu neuvěřitelně krásná miminka,“ řekla nám k rozhovoru Eva Decastelo (41).

Další části pořadu Extra Host přineseme již příští týden.

Předchozí díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy