Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Extra Host Monika Bagárová je v tom? Už se bavíme o miminku, přiznala Evě Decastelo

+ Dalších 17 fotografií
Zatímco už několik týdnů probíhají spekulace o tom, jestli náhodou už není těhotná, Monika Bagárová (25) spřádá plány na hodně velkou rodinu! S přítelem Machmudem Muradovem (29) by chtěla mít hned několik dětí. Podívejte se ve videu na ukázku z rozhovoru pro pořad Extra Host.

„Jednou bych chtěla mít dvě nebo tři děti. Dá-li Pánbůh. Vím, že dítě, rodina, to je obrovský dar. V dnešní době to není úplně jednoduché. Spousta lidí řeší, že si buď rodinou nemohou dovolit nebo nemohou mít. Až ji jednou budu mít, budu se jí věnovat naplno a moc se na to těším. Jsem rodinný typ a je to pro mě úplný základ,“ řekla Monika Bagárová, o které zlé jazyky tvrdí, že už má být v jiném stavu, ona sama ale zatím něco takového odmítá potvrdit.

Hodnoty

V rozhovoru se rozpovídala také o své lásce ke svému sportovci. Co se jí na něm nejvíc líbí a čím jí imponuje? Jak jimi cloumá žárlivost? Proč kvůli němu chodí do kostela? Jak má nalajnovanou budoucnost? Jaké byly před lety její začátky v SuperStar a jak se od té doby změnila? Jaké má na dnešní dobu nezvykle nastavené priority?

Na všechny tyto otázky moderátorce Evě Decastelo (41), která ví, na co a jak se ptát, odpovídá v rozhovoru zajímavá postavička českého showbyznysu.

Celý díl pořadu Extra Host si můžete pustit v neděli 17. listopadu v 19 hodin.

Předchozí díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Mohlo by vás zajímat

Další články