Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Extra Host Miroslav Šimůnek: Míval jsem tři holky denně, s modelkami zlatokopkami už nechodím

+ Dalších 13 fotografií
Všichni ho stále znají hlavně jako hezouna z pohádky Z pekla štěstí, představiteli Honzy Miroslavu Šimůnkovi (42) ale přibývají vrásky a i pracovně je dávno jinde. Jak si užíval v době největší slávy přízně žen? Kolik jich zvládl? Podívejte se na rozhovor ve videu na začátku článku.

Lovec žen

„Kdysi dávno jsme natáčeli s kamarádkou pořad, u kterého jsem doufal, že ho viděly maximálně tak dva tisíce lidí, tak jsem tam byl pravdomluvný. V nějaké euforii jsem tam vyslovil číslovku, kolik jsem měl holek v životě. A že jich bylo opravdu hodně! Byl z toho velký humbuk, dodnes mi to lidé připomínají na ulici. ‚Pane Šimůnek, vy jste měl tolik a tolik žen. To jste musel mít dvě denně!‘ Na to jsem řekl: ‚Ne, já měl tři denně, upřímně řečeno.‘ Ale to mi bylo dvacet, jednadvacet,“ přiznal nám Miroslav Šimůnek (42).

Dřív randil hodně s modelkami.

„Mám obrovskou nevýhodu v tom, že nejsem milionář. Vždycky jsem si vybíral přítelkyně bohužel takové, které byly missky. Opravdové missky, jedny z nejhezčích žen, ne v České republice, ale i v Evropě. No a pochopitelně ty holky mají nápadníky z řad miliardářů, milionářů. Pak se s nimi rovnej… Tak jsem to nechal být. Dneska už jsem někde jinde, takže do takových vod, jako jsou missky a takhle krásný ženy, už nepůjdu. Dnes mě zajímají normální holky s nadhledem a tolerancí,“ řekl herec v pořadu Extra Host

Fámy o orientaci

Odkdy o něm jdou fámy, že je gay? Čím ho fascinuje Richard Genzer (53)? Jaké je líbat Michala Suchánka (54) a jaký měli problém s jazykem? Co řekl o Zdeňku Troškovi, který ho proslavil? Jaké bylo hrát primitivního hasiče?

Nekvalitní herectví

Jak se vůbec mohl stát hercem, když podle svých slov hrál příšerně a ještě šišlal? Co prozradil o své bývalé manželce? Proč má strašnou smůlu se svým vzhledem? Kde a proč často trávil čas v posteli s Nelou Boudovou

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Miroslav Šimůnek otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) ve videu na začátku článku.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 12. července 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Extra Host

Extra Host z karantény

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy