Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Extra Host Milan Peroutka o nejintimnějším přání: Chci zažít něžnosti v ženském těle

+ Dalších 5 fotografií
Zpěvák, hudebník a chovatel slepic Milan Peroutka (29) před dvěma lety na jaře zazářil jako kometa v pořadu Novy Tvoje tvář má známý hlas. Od té doby je na roztrhání. Jaký život vůbec vede? Jaké má sny a kam ho nese hlas jeho srdce? Podívejte se ve videu na pořad Extra Host, v němž velmi otevřeně hovoří o svém soukromí.

Otázka moderátorky Evy Decastelo (41) na to, co by chtěl zkusit, kdyby měl možnost strávit čtyřiadvacet hodin v ženském těle, ho trošku zaskočila a začal se ošívat, protože mu evidentně na první dobrou naskočily hříšné myšlenky.

Touha

„Chtěl bych zkusit nějaké věci. Jaké asi? Asi by mě zajímalo, jak cítíte různé doteky. V podstatě sex,“ přiznal po opakovaném naléhání stydlivě Milan Peroutka, který má evidentně velkou představivost a téměř vypadal zasněně.

„Co jiného bych měl chtít zkusit? Namalovat se? To jsem zažil. Chodit v centru v podpatkách, to bych nemusel. Shopping, to občas dělám,“ vysvětloval.

Slepice s pizzou

V uvolněném rozhovoru pro pořad Extra Host vyprávěl i o dilema s fanynkami, soužití s babičkou a maminkou pod jednou střechou, nebo o tom, jak krmí slepice pizzou. Jak vzpomíná na zesnulého tatínka, který byl hvězdou Olympiku? Jak mu Tvoje tvář má známý hlas změnila život? Co by ocenil na ideálním protějšku? A jak dopadl jeho pokus seznámit se přes seznamku?

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 22. prosince 2019.

Předchozí díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Související články

Další články