Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Extra Host Michal Nesvadba: Kolem školky neprojdu, děti mě chtějí pod stromeček a zakázaly mi umřít

+ Další 2 fotografie
ROZHOVOR
Mim a herec Michal Nesvadba (62), kterého miluje už několik generací děti, je sice známý především bavením těch nejmenších, zažil ale i klasické herectví nebo operu. Jaké zážitky, které herec pro dospělé nikdy nezažije, má s drobotinou? Podívejte se ve videu na rozhovor pro pořad Extra Host.

Michal Nesvadba s malými holčičkami a kluky zažívá samé roztomilé situace.

Dárek pod stromeček

„Děti mají různá přání. Některé mě chtějí pod stromeček, což je romantické a hezké. Jsem zvaný k obědu či večeři. Často mi děti říkají, ať přijdu k nim domů, že si se mnou chtějí hrát. Od dětí se dozvídám krásnou pravdu, žádnou zákeřnost, ještě v sobě mají milost a otevřené srdce. To mě nabíjí. Takovou upřímnost asi herec pro dospělého diváka nikdy nezažije,“ řekl nám Michal Nesvadba (62).

„Jeden malý chlapeček, když měl tátu vedle sebe, mi chtěl projevit obrovskou lásku, ukázat, že mě má rád. Nevěděl, jak to říct, tak se otočil na tátu a pověděl: ‚Táto, ten Michal nesmí umřít‘,“ přidal láskyplnou vzpomínku idol dětských srdcí.

Špatný dědeček

Z čeho mu hrabe? Co riskantního zkouší na děti v zahraničí? Jaký léta připravovaný projekt, po němž nezůstane oko suché, brzy chystá?

Jak vzpomíná na spolupráci s Richardem Genzerem (53) v taneční skupině UNO? A jak na Mim Trio (Nesvadba, Nálepková, Upír Krejčí), které nedávno zažilo krátkodobé znovuvzkříšení? Proč je podle svého názoru špatným dědečkem?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Michal Nesvadba otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) ve videu na začátku článku, které se natáčelo v pražském Advivum Wine Baru Děkujeme za zapůjčení prostor.

Další díl pořadu Extra Host přineseme ve čtvrtek 12. března 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články