Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Extra Host Michal Kavalčík prozradil: Proč sešlo ze svatby a co mu dal Ruda z Ostravy

+ Dalších 5 fotografií
Za dva měsíce se měl moderátor, herec a zpěvák Michal Kavalčík (44), dříve známý jako Ruda z Ostravy, oženit s přítelkyní Zuzanou, kvůli koronaviru ale ke svatbě vůbec nedojde. Jak se nyní cítí, když přišel o termín veselky i o práci na Primě? Má to bez Rudy těžké? Podívejte se na otevřený rozhovor ve videu na začátku článku.

Zkažená svatba

„Nikde jsem to nechtěl říkat. Měl jsem letos tajné datum, mělo to být v červenci. Jenomže přišla deb*lní korona, všechno se muselo zrušit. Měl jsem připravenou oslavu pro třicet lidí. Zuzanka mi to ani nechce věřit,“ řekl nám Michal Kavalčík (44).

S přítelkyní má syna a doufá, že příští rok, až mu budou tři roky, se s jeho maminkou konečně vezmou.

Chyba přítelkyně

Jak poznal svou krásnou partnerku? Proč z něj byla skoro znechucená? V čem udělala zásadní chybu?

Jak Kavalčík opakovaně rozhodil naši moderátorku? Jak vzpomíná na diváky i kritiky před lety velmi oceňovaný muzikál Cikáni jdou do nebe, v němž se v září vrací v režii Radka Balaše? A jak na spolupráci se Stanislavem Zindulkou? Proč chtěl nyní muzikál položit Milan Peroutka?

Konec na Primě

Čí rozvod nechtěně prozradil? Jaký nečekaný koníček má? Co říká na alotria staršího syna s potomkem Leoše Mareše (44)?

Jak to bylo s jeho náhlým koncem na TV Prima, pro kterou tři roky uváděl Divošky? Jak se přes náš pořad nabídl televizi za jiného vyhozeného moderátora? Proč má ruku v korzetu? Jak si přivodil úraz?

Riziko s Rudou

A jak po zrušení Rudy z Ostravy málem skončil na dlažbě a bez peněz? Co ho zachránilo?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Michal Kavalčík otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) ve videu na začátku článku.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde.

Výběr z předchozích dílů:

Extra Host z karantény

Extra Host

Související články

Další články