Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Extra Host Michaela Gemrotová: Udělali ze mě starou opici, zdokonalilo mi to půlky

+ Další 4 fotografie
Zpěvačka Michaela Gemrotová (34) se v poslední době vyšvihla a jak jsme o ní ještě před pár lety nic nevěděli, dnes už patří mezi stálice muzikálové scény. Jak se jí hraje role staré opice nebo milenky kluka, který by pomalu mohl být jejím synem? Podívejte se na rozhovor ve videu na začátku článku.

Opice

„Když jsme začínali zkoušet muzikál Tarzan, který se hraje v Divadle Hybernia, byla jsem oslovena na jednu roli. Pan producent se ještě ujišťoval, že vím, že nejde o mladou hezkou Jane. Chtěli, abych si zahrála starou opici,“ vysvětlila nám Michaela Gemrotová

„Byla jsem za to strašně šťastná. Mentálně jsem se vždy cítila starší a moc se mi líbí písničky, které zpívám. Mám tam kluky, kterým jsem původně v jiných muzikálech dělala milenku, teď jsem jejich maminka,“ směje se Gemrotová.

Koronavirus jí zkazil postavu

„Těžké bylo zkoušení, protože se tam v té roli hodně leze. Zkouší se osm i deset hodin denně a není legrace stále takhle skákat. Aspoň jsem ale měla hezký zadek, po koronaviru už to tak slavný není,“ řekla v pořadu Extra Host.

Co ji dokáže spolehlivě naštvat? Kdy a v čem si umí dupnout? Jaký má rituál před vystoupením? Proč operní zpěv zdaleka není jen o figuře, a tak může mít skvělý hlas i takové tintítko jako Míša?

Váha

Jakou váhu si musí udržovat, aby zvládla v klidu a bez problémů zpívat? Proč by s mladým kolegou Vojtou Drahokoupilem (24) nikdy nerandila?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Michaela Gemrotová otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) ve videu na začátku článku.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 9. srpna 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Extra Host

Extra Host z karantény

Související články

Další články

Nejnovější kauzy