Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Extra Host Martin Schreiner ze SuperStar: S Krajčem a Klusem dělat nechci a řeknu vám proč

+ Další 3 fotografie
Martinu Schreinerovi, který skončil v letošní SuperStar třetí, je 22, a tak se asi není čemu divit, že když přijde řeč na zkušenější kolegy Richarda Krajča (43) a Tomáše Kluse (34), pomyslí si patrně něco o blížící se penzi. Proč je zpěvák, který zaujal řadu diváků, nepovažuje za umělce, s kterými by rád spolupracoval na chystané desce? Podívejte se na video na začátku článku.

Krajča a Kluse ne

Na moderátorčinu otázku, jestli by chtěl, aby mu s novými písničkami pomohli třeba Richard Krajčo (43) a Tomáš Klus (34), odpověděla vycházející pěvecká hvězdička záporně. Jako by to pro něj už byli „nemoderní staříci“.

„Upřímně ani jeden, protože bych chtěl dělat jinou tvorbu. Chtěl bych mít styl, a vím, že to zní hodně ambiciózně, moderního pojetí tvorby, jakou třeba dělal Karel Gott nebo Jiří Korn a tihleti kvalitní lidi,“ myslí si Martin Schreiner

„Neříkám, že ti, co jsi jmenovala, nejsou kvalitní, ale určitě bych se chtěl stylizovat trošku moderně,“ prohlásila v našem pořadu Extra Host bronzová SuperStar.

Martinovi asi nikdo neřekl, že poslední píseň Gottovi zčásti složil právě Richard Krajčo a ani Klus netvoří žádnou dechovku.

Kolaps

A co dalšího nám Martin o sobě a své minulosti prozradil? Proč je podle něj lepší, že skončil až třetí? Jaké překvapení ho čekalo po konci soutěže? Proč se málem nedostal ani na casting?

Proč se mu vůbec soutěžit nechtělo a kdy se to v něm zlomilo? Jak se stalo, že v SuperStar trpěl hlady? Kdy mu bylo na omdlení a kolikrát nakonec v zákulisí zkolaboval?

Nezodpovědnost

Jak mimořádně nezodpovědně se choval před castingem na muzikálovou roli? Kvůli čemu v té době plakal?

Jak se mu po soutěži změnil život? Proč už nikdy nebude dělat divné kšefty na Instagramu?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Martin Schreiner otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) ve videu na začátku článku.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 19. července 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Extra Host

Extra Host z karantény

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy