Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Extra Host Martin Dejdar se mění na Ozzáka: Ze šviháka je po zákazu sportu usedlý gaučák

+ Dalších 5 fotografií
Jméno Martin Dejdar (55) zná v naší republice asi každý. Nejčastěji je spojován s rolí Ozzáka v Comebacku nebo s animovanou postavičkou Barta v seriálu Simpsonovi. Jak vzpomíná na 30 let natáčení a s čím má před fanoušky největší problém? O tom si povídal s Evou Decastelo v pořadu Extra Host.

Máma Jiří Lábus

Herec, který samozřejmě, jako nikdo z nás, nemládne a momentální zákazy hraní a sportu jeho kondičce vůbec neprospívají, hodně často dostává otázku na to, jaké to je, natáčet v češtině celosvětově úspěšné Simpsonovy

„Jaký to může být, když vám třicet let dělá mámu Lábus? Na člověku to zanechá následky, zejména psychické,“ řekl nám s nadsázkou Martin Dejdar, na kterém je poznat, že by rád zase vydával víc energie.

Žádné Bartovy hlášky si nepamatuje

„Simpsonovi jsou fenomén, nevím, jestli má vůbec v televizi obdoby. Je to tak dobře napsané, že to zkazit nemůžeme. Často se mě lidé ptají, jestli si pamatuju, jak Bart řekl něco v nějakém díle, ale já nevím nic. Jedinou hlášku. Je toho tolik! Natáčíme toho hodně, deset dílů najednou, a za dvě hodiny už nevím, co tam bylo,“ přiznal v pořadu Extra Host, kde ho zpovídala Eva Decastelo

Martin Dejdar nezná českou Lízu

Jaké vůbec byly prvopočátky českých Simpsonových? Jak se změnil způsob dabování seriálu? Proč český Bart vůbec nezná hlas své seriálové sestry Lízy, kterou namlouvá Ivana Korolová

Jak dojemné bylo poslední divadelní představení před vládním lockdownem? Jak reaguje na prezidentova slova, že herci mají být hladoví?

Slova o UFO

Jak se dostal k podniku na Náplavce a kde se v něm vzala podnikavost? Jak vzpomíná na natáčení Zdivočelé země nebo nedávného filmu Kluci z hor? Jak na něj coby na Ozzáka reagují pankáči?

Proč o Jiřím Lábusovi říká, že je UFO a že se s ním nedá intrikovat? A jak se přihodilo, že se s kolegy z divadla Ypsilon za 33 let pořádně ani nepohádali?

Jak dlouho charitativně pomáhá s hokejovým týmem HC Olymp?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Martin Dejdar otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (42) ve videu na začátku článku.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 29. listopadu 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy