Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Extra Host Markéta Konvičková: Monika Bagárová mi radí s těhotenstvím, u porodu bude i nevítaný host

+ Dalších 21 fotografií
Krásná Markéta Konvičková (26) si prožila boj s nádorovým onemocněním, vypadaly jí vlasy, celá otekla, zlobilo jí srdce a hrozilo, že by se v budoucnu nemusela dočkat potomstva. Vše zlé ale s nezdolným optimismem přečkala a nyní už se těší na miminko, které čeká. Co se jí narodí? Podívejte se na video s rozhovorem na začátku článku.

Pohlaví

Jestli bude očekávané dítě Markéty Konvičkové kluk nebo holčička, se dlouho nevědělo, prcek to před rodiči na ultrazvuku dlouho tajil

„Pohlaví jsem mateřsky vycítila od začátku. Ale já taky měla být do poslední chvíle Ondra. Od lékařů to víme týden, tak se o tom radši ještě nechci úplně bavit. Začala jsem šestý měsíc. Teprve teď mi prokouklo bříško a miminko konečně ukázalo pohlaví, tak si to chci užít,“ vysvětluje malé tajnůstkářství.

A překvapila tím, jak se dohodli se snoubencem Rendou na tom, jestli ji doprovodí na sál. „Partner by chtěl být u porodu, Markétka by nechtěla, tak uděláme kompromis a partner u porodu bude,“ přidala s úsměvem.

Radí jí Bagárová

Jak vzpomíná na účast v pořadech SuperStar a Tvoje tvář má známý hlas Jak málem odrodila dceru nejlepší kamarádky Moniky Bagárové (25)? V čem přesně jí kolegyně radí do mateřství a jaká je její krásná Rumia naživo?

Proč se Markéta stala zpívající inženýrkou? Kdo ji označoval za alkoholičku? Jak prožívala obrovskou nenávist vůči sobě? Co vše musela podstoupit během boje s nádorovým onemocněním Kdy se jí poprvé ulevilo? Jak jí pomohl Nadační fond Daruj vlasy?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Markéta Konvičková otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) ve videu na začátku článku.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 28. června 2020.

Podívejte se 29. června na facebookový koncert Markéty pro Nadační fond Daruj vlasy - odkaz zde

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Extra Host

Extra Host z karantény

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy