Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Extra Host Markéta Galuszková: Po drsné šikaně přišlo uznání od Leoše Mareše

+ Dalších 18 fotografií
Influencerka Markéta Galuszková (27) je na Instagramu zjevením. Ukazuje své poměrně odvážné snímky, do toho se chlubí svou opravdu ne moc dobrou angličtinou a hlavně desetitisíce baví svým absolutně falešným zpěvem. Co se ale ve skutečnosti skrývá za chováním dívky, kterou nadšeně sdílel i Leoš Mareš? Na rozhovor s ní pro pořad Extra Host se podívejte ve videu na začátku článku.

Trápení

Dívka, která měří 154 centimetrů, se za mořem živí fotomodelingem. Jejím koníčkem je Instagram, na němž má slušný počet sledujících. Většina z nich se ale chodí pobavit a někteří i dost drsně hejtit. Tomu se slečna směje.

„Dřív jsem se trápila. Hlavně tím, když mě někdo urážel, protože jsem neměla úplně jednoduché dětství. Byla jsem terčem, byla jsem strašně hubená (43 kilogramů – pozn. red.). Děti do mě kvůli tomu hodně šly. Říkaly, že jsem vychrtlá. Od jisté doby jsem si ale řekla, že už nebudu řešit, co si o mně myslí ostatní,“ říká kontroverzní Markéta Galuszková,

Obdiv Mareše

Ta sice dřív fotila i nahotu a na někoho mohla působit jako snadno dostupná, už devět let má ale o dvacet let staršího přítele.

Dívka ráda sdílí i svoje pokusy o zpěv, které jsou na jejím profilu asi nejvíc sledované. A došlo to už tak daleko, že ji sdílel i Leoš Mareš (43), který její song druhý den pouštěl i na Frekvenci 1. „Se zpíváním jsme na stejné úrovni. I když on je o něco lepší. Bylo to pro mě příjemné. Leoš Mareš rozhodně nesdílí každého, takže mě to rozhodně zahřálo u srdce. A je mi jedno, jestli to myslel ironicky nebo vážně. Neřeším to,“ tvrdí.

Česká Lady Gaga

Jak příležitostná herečka vzpomíná na natáčení s Karlem Rodenem ve filmu Fotograf? Jaký byl v zákulisí? Co ji ve skutečnosti živí? Kolik vydělává? Jak popisuje svou znalost angličtiny, kterou kritici označují za příšernou a ostudnou? Jak reagovala na dotaz diváků, zda je tak hloupá, nebo to jen hraje? Jak bojovala s kritikou? Proč se považuje za českou Lady Gaga?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Markéta Galuszková otevřeně odpovídá na začátku článku ve videu.

Další díl pořadu Extra Host přineseme ve čtvrtek 13. února 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde.

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články