Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Extra Host Mariana Prachařová otevřeně o bratrovi Jakubovi: Balily ho kamarádky, s tátou mají příšerný humor

+ Dalších 9 fotografií
Zpěvačka, herečka a influencerka Mariana Prachařová (26) pochází ze slavné kumštýřské rodiny, i přes existenci nedostižných vzorů v podobě populárních příbuzných se ale dokázala slušně prosadit. Co prozradila na svou rodinu? Jak se jí podařilo výrazně zhubnout a kdy dostala od Dany Batulkové facku?

Jakub Prachař se líbil kamarádkám

Herečka, známá ze seriálů Horákovi, Ulice, Comeback, Kriminálka Anděl a dalších, se v pubertě kupodivu nemusela vyrovnávat ani tak se slávou rodičů jako se sex-appealem bratra Jakuba Prachaře (37). Chtěly její kamarádky, aby je dala dohromady?

„Ze srandy to holky někdy řekly, i když to asi myslely vážně. Kolikrát to bylo: ‚Ty máš tak hezkýho bratra, nemohla bys nás seznámit?' Říkala jsem si, že jen to ne. Neudělala bych to,“ řekla nám se smíchem Mariana Prachařová

Bratr a otec David Prachař jsou velká dvojka a společný mají extrémní humor.

„Jejich humor je naprosto příšerný a občas za hranou. Mají ho drsný. To jsem nepodědila. Když vidím bráchu v televizi, říkám si, že je vtipný. K tomu je šikovný, umí vařit, ale na mě nic nezbylo. Podědila jsem asi jiné věci,“ prozradila v nadsázce v pořadu Extra Host.

Stalking a pohlavek od Batulkové

V čem pomáhá mamince Daně Batulkové a kde ji její zploditelka stalkuje? Kdy od matky dostala pohlavek?

Co překvapivého ji nyní živí a jak se při tom snaží být zodpovědná? Jak se jí v karanténě podařilo výrazně zhubnout?

Navždy Prachařová

Kdy se z ní stane inženýrka Prachařová? Čeho se po svatbě rozhodně nevzdá? Kde a proč zpívá alternativní koledy? A proč ji prý nikde v seriálu momentálně nechtějí?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Mariana Prachařová otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (42) ve videu na začátku článku.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 18. října 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy