Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Extra host Leoš Noha: Áda z Okresního přeboru nekorektně o svých úletech s herečkami

+ Další 4 fotografie
Diváci ho na ulici zastavují hláškami z Okresního přeboru a on je všechny s chutí a láskyplně posílá do „pjdele“. Představitele šišlajícího Ádu Větvičku mají ale rády i ženy. Co prozradil o svých slavných partnerkách? Na nečekaně nekorektní rozhovor pro pořad Extra Host se podívejte ve videu.

„Pár hereček jsem samozřejmě měl. Vždyť se říká, že v divadle kámen cihlu a cihla kámen a tak vůbec. To je samozřejmě pravda. Teď jsem spokojenej. Mám poštěvačku a je to paráda. Už ojíždíme šestý gumy,“ prozradil ze svého soukromí Leoš Noha v narážce na svou lásku, která dělá pro Českou poštu.

Dvojnásobný otec také naprosto otevřeně prozradil, co je pro něj ve vztahu nejdůležitější. „Postel, kuchyň a dobrá nálada,“ řekl, ale použil bez obalu i mnohem přímočařejší označení pro milostné hrátky, které mimochodem v Pelíškách na školní tabuli psala Eva Holubová.

Zase zlidoví?

V rozhovoru s Evou Decastelo (41), který se natáčel v kulisách nového seriálu Primy Slunečná, v němž mu moderátorka hraje manželku, popsal i svou novou roli. I jeho další postava má ambice zlidovět. „Je to normální vesničan, který je pod pantoflem. Je nás tam víc. Kája Zima, Pepa Polášek, David Prachař, Norbert Lichý. Všichni jsme kluci z hospody, kteří mají podobné manželky,“ prozradila hvězda řady dalších televizních sérií.

Jakou náhodou se dostal k herectví? Smířil se s popularitou? Proč stojí hodně peněz? Co naštvalo Leošovu přítelkyni na jeho účinkování v seriálu Most!? Kolikrát byl ženatý? Jak vznikla kapela Buzerant, kterou založil s kamarádem Petrem Čtvrtníčkem? Jak se dostal do nemocnice kvůli problémům se srdcem a snaží se už méně devastovat než dříve?

To vše se dozvíte v rozhovoru ve videu na začátku článku.

Další díl pořadu Extra Host přineseme ve čtvrtek 9. ledna 2020.

Předchozí díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy