Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Extra Host Kateřina Marie Fialová: Mámu jsem našla oběšenou, tátu zabila rakovina, sestru jsem zklamala

+ Dalších 5 fotografií
Bylo jí sotva šestnáct, když pohřbila nejdřív tátu, kterého zabila rakovina kostí, a pak i matku, již našla oběšenou. Ani tyto dvě tragické události ale bohužel nezabránily tomu, že se nezmar z Tváře a Ordinace Kateřina Marie Fialová (22) na dlouhé roky rozkmotřila se starší sestrou, která ji po smrti rodičů vychovávala. Proč spolu nepromluví jediné slovo? Rozhovor najdete ve videu.

Září v Tváři, překvapuje v Ordinaci nebo na divadelních prknech. Celkově se ukazuje jako mimořádně talentovaná mladá dívka, bohužel s velmi pohnutým osudem. Dalo by se čekat, že smrt otce s matkou Kateřinu Marii Fialovou (22) stmelí se starší sestrou, bohužel ale došlo k opaku.

Spratek

„Byla jsem spratek. Myslela jsem, že vše vím a vše znám. Sestra mě nezvládla. Chtěla jsem svobodu, ale ne v tom, abych chlastala a fetovala, jen jsem chtěla volnost. Dělat si, co chci, a bydlet, s kým chci. Už tehdy jsem si našla přítele, který mi pomáhal. Sestra mi zase pomáhala materiálně. Řekla jsem třeba na intru vychovatelce, že mi sestra dovolila vycházky, což nedovolila, když se spojily, myslela jsem si, že je blbá. Všechno špatně. Čekala jsem do osmnácti, našla jsem si byt a od té doby se nebavíme. Kdyby tady ségra byla, rozbrečím se a řeknu: promiň…,“ prozradila v pořadu Extra Host

„Kateřina je několikanásobná mistryně světa ve stepu, tančí, zpívá, hraje. A skvěle. Na to, jak je mladá, toho pracovně dokázala hrozně moc. V životě jsem ale neviděla tak hyperaktivního a zároveň tak pozitivního člověka, jako je ona. Byla vlastně prvním hostem, kterého jsem předtím neznala osobně, tak jsem se bála, jestli dokážeme najít společnou notu. Dopadlo to skvěle. Strašně mě překvapilo, jak je nabitá energií a rozjetá. Bylo to celé zábavné, nicméně bylo třeba se zeptat i na citlivé věci o jejích rodičích,“ prozradila ke svému hostovi Eva Decastelo (41).

Smutné zážitky

„Bylo strašně těžké přehodit výhybku a zeptat se na tyhle smutné věci. Hodně jsem se s tím prala. Pro mě to bylo o to složitější, že sama mám za sebou podobný zážitek, nicméně Kateřina přesto všechno zůstala nad věcí a v rámci možností pozitivní,“ dodala moderátorka.

Jaký má Fialová názor na své schopnosti? Jak se dostala do Ordinace a Tváře? Co na sobě nesnáší a proč o sobě říká, že je hysterka? Kdy při víceméně rozjuchaném rozhovoru došlo i na pláč? To se dozvíte v rozhovoru s bezprostřední Kateřinou ve videu na začátku článku.

Jak mladá umělkyně hovoří o intimnostech se svým partnerem? Čtěte zde

Další díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy