Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Extra Host Kateřina Klausová: Před znásilněním hvězdu Slunečné zachránila nešikovnost

+ Další 3 fotografie
Výrazná herečka Kateřina Klausová (28) neoslňuje jen svou krásou a parádní postavou, ale také přístupem i k velmi nepříjemným zážitkům ze svého života. Podívejte se ve videu na to, jak v pořadu Extra Host popisuje pokus o znásilnění, po kterém skončila ve špitále s natřikrát zlomeným kotníkem.

Kateřina Klausová terčem pokusu o znásilnění

„Den po státnicích jsem se vracela z piva domů a chtěla se kochat přírodou, takže jsem si nezavolala taxíka úplně k sobě, ale až trošičku dál. Šla jsem kolem parku a taxík tam ještě nebyl. Byli tam nějací chlapci, asi čtyři, kteří za mnou jeli celou tu cestu, a potom, když jsme se dostali k lesíku, přede mnou zastavili auto a začali z něj vystupovat s tím, že mě celou dobu otravovali,“ řekla nám Kateřina Klausová

„A mě, hrdinu, nenapadlo mě nic lepšího, než se dát do lehkého výklusu. Všichni vědí, že bych neměla běhat, že mi to nedělá dobře. Měla jsem na sobě bačkory, v kterých se taky ne úplně dobře běhá, u nás na Praze 6 navíc máme všude díry. Takže si pak jako tak zvrtneš tu nožku a je to. Chlapci to viděli, řekli si: ‚Jéžiš, to je jelito!‘ a odjeli,“ vzpomínala na příšernou zkušenost kupodivu s humorem v pořadu Extra Host.

Stalker

„Myslela jsem si, že to se píše v novinách, že mně se to nestane. Stejně tak jsem si myslela, že se mi nestane, že mě někdo podvede na internetu, že budu mít stalkera, který si vymyslí 6 facebookových účtů, bude si tam dělat konverzace, který mi bude přeposílat, vymyslí si smlouvy s policií, vymyslí si bydliště, ukradne identitu,“ dodala Kateřina s tím, že už je mnohem obezřetnější.

Co všechno stalker napáchal a proč je to pro Klausovou až děsivé? Jaký má herečka, zpěvačka a vítězka soutěže Miss Golf 2013 v golfu handicap? Proč má už čtyři roky deset kilogramů nadváhy? Na jaké pro někoho děsivě znějící věci si nejvíc pochutná? Proč je nebezpečná v kolektivních sportech?

Líbání ve filmu brala vážně

Jaké bylo hrát Adinu Mandlovou ve filmu Lída Baarová Jaké to bylo, zmenšovat se ve snímku Špindl vedle prťavého Milana Peroutky Jak zvládala líbací scény s kolegy krasavci a proč ji musel David Gránský brzdit? Jak se jí hraje mrcha v seriálu Slunečná Jak fikaně odbývá žádosti na prozrazení budoucího děje?

Proč nemá žádného kluka? A jací muži se jí vůbec líbí?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Kateřina Klausová otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) ve videu na začátku článku.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 16. srpna 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy