Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Počasí Jana Paurová Bohumín

Nejnovější kauzy

Extra Host Karel Zima s Evou Decastelo v posteli: Bojoval jsem o holý život

+ Dalších 5 fotografií
Při dospívání chtěl být buď hvězdou filmů pro dospělé, nebo gynekologem. Nakonec je z něj ale velmi často obsazovaný herec, kterého má řada lidí za hrdinu. Karel Zima (48) totiž před dvěma lety zachránil život svému dost vzdálenému známému, když mu jen tak z plezíru daroval ledvinu. Už dávno předtím ale několikrát sám bojoval o holé bytí. Pusťte si ve videu postelový rozhovor Evy Decastelo s dalším hostem pro pořad Extra Host.

Drama

„Asi čtyřikrát jsem se znovu narodil. Měl jsem různé průšvihy, při kterých jsem málem přišel o život. Jednak to byla bouračka v Hradci Králové. Byl jsem tehdy v divadle Drak a náš řidič usnul, měl mikrospánek. Kamarád vedle mě umřel, já měl prasklou lebku,“ vzpomíná Karel Zima.

„Pak jsem si málem zlomil vaz při natáčení reklamy na jedno nejmenované pivo. Skákal jsem do rybníku, režisér po mně chtěl, abych skákal po hlavě s rukama za zády. Ptal jsem se, kolik je tam vody, mělo tam být dva a půl metru. A na konci lávky opravdu bylo, ale já byl první od břehu a tam bylo osmdesát centimetrů,“ vybavuje si hvězda Ulice, Temného kraje a stovek dalších filmů a seriálů.

Úraz

„Zabodl jsem se do dna a měl jsem rozházených asi dvanáct obratlů. Tam také doktorka říkala, že to bylo o chlup. Pak byly i další situace, ale tím nemusíme ztrácet čas,“ dodal herec.

Komu vlastně daroval život a jak a proč pojmenoval své ledviny? Jak je možné, že má s bývalou ženou skvělý vztah i po rozvodu a že jí dokonce pomáhá i s dítětem, které má Magdalena Matejková z následujícího vztahu? Jak se jeho děti dostaly do showbyznysu, snažil se je snad někam vnucovat kvůli penězům, jak mu pár jedinců předhazuje?

Nová práce

Proč podle něj za většinu problémů mohou chlapi a ne ženy? Jaké profese v životě vystřídal? A jakou roli má v novém a vychvalovaném seriálu Primy Slunečná? A co ho na rozhovoru ze strany zpovídající zklamalo?

Na všechny tyto otázky Karel odpovídal moderátorce Evě Decastelo (41) ve videu na začátku článku.

Další díl pořadu Extra Host přineseme ve čtvrtek 16. ledna 2020.

Předchozí díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Související články

Další články