Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Extra Host Jitka Boho otevřeně o rozchodu: Kde byla chyba a proč nezůstanu dlouho sama

+ Dalších 16 fotografií
Dlouho se otázkám novinářů vyhýbala, pro pořad Extra Host ale Jitka Boho (28) udělala vzácnou výjimku. Loňský rozpad jejího manželství s muzikantem Lukášem Boho (35) rozvířil spekulace o tom, kdo za konec vztahu zdánlivě idylického párečku může. Co vše krásná modelka, zpěvačka a influencerka prozradila?

Fámy

O rozpadu jejího manželství více čtěte zde

„Ještě jsem se k tomu vlastně nikde nevyjádřila. Řekla jsem si, že teď je možná ta správná chvíle. Už se to uklidnilo. Chci vyvrátit spekulace o finančních problémech, to mi přijde scestné. Lidé asi viděli, že jsme se s Lukášem měli docela dobře, nestrádali jsme. Nikdy jsem neprahla po tom, mít miliony, drahé kabelky a šperky, ale žili jsme si úplně v pohodě,“ řekla nám Jitka Boho.

„Další, co se objevovalo, byla nevěra. O nikom třetím nic nevím. To si myslím, že je také mimo. Také někde bylo, že jsem prý neunesla hádku a vzdala to hned po první. Takhle to samozřejmě není,“ brání svou pověst.

Nová láska

„Problémy jsme měli dlouhodobého charakteru a určitě to nebylo tak, že bych se s mužem jen pohádala, sbalila kufry a odešla. Je to pro mě ale citlivé téma. Ten pravý důvod nechci rozebírat, chci tím chránit Rozárku. Tak to chce i Lukáš. Je pro nás na prvním místě. Hlavní je výchova a to, aby byla dcera šťastná a spokojená,“ dodala.

A naznačila i to, že chlapa k sobě potřebuje a dřív nebo později se jeden po jejím boku objeví.

Chyba

Jakou udělala v rozchodu chybu? Proč do poslední chvíle před oznámením rozchodu přidávala neuvěřitelně zamilované fotky? Z jakého důvodu podle ní dnes všichni na sociálních sítích ukazují realitu jinou, než jaká ve skutečnosti je? Jak to má nyní s láskou? Jak prožívala těhotenství, které přišlo zbytečně rychle? Jak vypadá její výchova dcery, která má neuvěřitelně moc energie? V čem jí nejvíc vzdoruje? Jak jí jde pěvecká kariéra a jak vzpomíná na kariéru vítězky České Miss v roce 2010?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Jitka Boho otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) na začátku článku ve videu s pořadem, jehož partnerem je Topnatur – Zdraví z přírody.

Další díl pořadu Extra Host přineseme ve čtvrtek 27. února 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde.

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články