Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Extra Host Jakub Smolík: O kalhotkách od fanynek a seznámení s manželkou v jejích 14 letech

+ Další 4 fotografie
Romantický zpěvák Jakub Smolík (61), jehož písničky se dostaly do srdcí davů československých žen a dívek, je nejen muzikantem, ale i vášnivým motorkářem a do svých dětí zamilovaným tátou. Co prozradil o své rodině a o fanynkách?

Jakub Smolík o kalhotkách fanynek

Jakub Smolík, mezi jehož nejznámější písničky patří Říkej mi táto, Blázen žárlí a Až se ti jednou bude zdát, samozřejmě během let pobláznil mnoho svých obdivovatelek. Podprsenky mu ale na pódiu nepřistávají. A ani nic jiného.

„Moje vrstevnice jsou už mrtvé a mladší fanynky po mně už kalhotky neházejí, protože jsou naostro,“ říká pobaveně zpěvák.

Dostával návrhy

Dostával jsem ale různé nabídky a různé dárečky, kde byly i kalhotky. Jen jsem nezkoumal, jestli jsou nové nebo použité. Teď to dostávají asi spíš mladší a hezounci, takový jsem nikdy nebyl,“ prozradil Evě Decastelo v pořadu Extra Host umělec, jemuž nyní vychází nové cédéčko Proto právě vám teď zpívám nazvané podle ústředního hitu.

Jak se cítí jako zralý táta dvou potomků? Jak dojemně a něžně o nich hovoří a jaký tajný chlapský sen se mu splnil? Před čím své děti chrání a co ho žere?

Tchyně ho snášela těžce

Jak se seznámil se svou o 25 let mladší ženou v jejích 14 letech? Jak těžce jejich vztah nesla tchyně, která je o šest let mladší než Jakub?

Kdy poprvé v životě vystupoval před lidmi? Jaké práce v životě vystřídal kromě ježdění s metrem? Jak si poradil po revoluci, kdy jeho hudba na několik let posluchače tolik nezajímala, což je dnes naštěstí už úplně jinak?

Co mu v životě nejvíc pomohlo?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Jakub Smolík otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (42) ve videu na začátku článku.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 27. prosince 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy