Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Extra Host Ivana Jirešová: Má tip, kdo další z Ordinace by měl jít do Tvoje tvář má známý hlas

+ Dalších 7 fotografií
Zpěvačka, herečka a milovnice jógy Ivana Jirešová (43), kterou diváci znají především jako barmanku Lucii Wagnerovou z Ordinace v růžové zahradě, vyzkoušela v životě leccos. Například zažít zblízka Tibet i účast v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Ta jí dala pořádně zabrat.

Ivana Jirešová vzpomíná na Tvoje tvář má známý hlas

„Na Tvář už jsou vzpomínky jiné než třeba před rokem. Byla to úžasná výzva, úžasné dva měsíce života. Bylo to ale také nesmírně náročné. Ani si už neumím představit, jak jsme to zvládali. Za týden se naučit anglické texty a těžkou choreografii, to nebylo snadné. Byl na nás velký tlak,“ řekla nám Ivana Jirešová, která by měla tipy i na účastníky v příští řadě.

„Myslela jsem třeba na Lucku Černíkovou, kolegyni z Ordinace Hraje v Semaforu, výborně hraje a zpívá a je to krásná žena. A určitě pro ne Martin Schreiner prozradila v pořadu Extra Host.

Jakou obsesí trpí a za co ji nemohou rodiče se sestrou? Jaký má problém s pamětí? Proč nemůže odpočívat u filmu nebo knihy a co na oplátku práskla na sebe a své děti Eva?

Jak vzpomíná Ivana na Tibet, kde její dcera místní děti učila streetdance?

Proč není ráda za to, že dcera Sofie udělala přijímačky na konzervatoř? Proč jí nechce v herecké branži nijak ušlapávat cestičku?

Proč se na sebe nedívá na televizi a jak se sama sebe z obrazovky lekala? Čím chtěla být v mládí? A co si odnesla z úrazu v divadle?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Iva Jirešová otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (42) ve videu na začátku článku.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 1. listopadu 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy