Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Extra Host Ivan Vyskočil tvrdě zkritizoval Karla Gotta kvůli dětem: Nejsem blázen jako on

Ivan Vyskočil
Zdroj: eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
extra host celý díl
Herec Ivan Vyskočil (73) je známý milovník žen, kromě toho je ale i plodný tatínek. Vlastní děti má tři, rozhodně prý ale už žádné neplánuje. Nechce dopadnout jako nedávno zesnulý Karel Gott (†80). Podívejte se ve videu na rozhovor pro pořad Extra Host.

Muž, který se proslavil rolemi v seriálech Záhada hlavolamu, Velké sedlo nebo Létající Čestmír, chodí s jednatřicetiletou přítelkyní. Ale na rozdíl od mnoha svých vrstevníků je soudný a partnerku nutí, aby ho poslala k šípku.

Kritika

„Vím, že by si měla zařídit svůj vlastní život. Chtěla by mít děti a já už nejsem takový blázen jako Janda nebo případně zesnulý pan Gott, abych sám sobě dělal vlastní vnuky. To není dobře. Člověk má být na děti mladej. Abych si třeba udělal syna, on si se mnou chtěl zahrát fotbal a já ho nedohonil, to ne. To jí říkám od začátku: ‚Rominko, já už děti nechci, tak mě opusť.‘“ prohlásil Ivan Vyskočil

„Vím, že to zní jako sebechvála, ale ona říká, že neví, kde najde tak bezvadného chlapa, jako jsem já. Je jasné, že až odejde, bude mi to líto. Ale úplně neodejde. Pořád to bude s návraty. Asi ne erotickými, nejspíš budeme přátelé, ale hodně dobří, máme se moc rádi. Asi spolu zůstaneme do konce mého života, což už bude za chvilku,“ přidal.

Bývalka

Jaké vztahy má s podle něj hádavou Anife Vyskočilovou Jak se stalo, že pomočila policistu? Kdy v životě na chvíli zavřela ústa? Jak se dozvěděl o státním vyznamenání a v čem podle svého úsudku pomohl všem hercům v republice? To se dozvíte v rozhovoru nahoře ve videu.

Další díl pořadu Extra Host přineseme ve čtvrtek 26. prosince 2019.

Předchozí díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Související články

Další články