Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Extra Host Denisa Nesvačilová: Na sítích mi vyhrožují, že mě přijedou pobodat a znásilnit

+ Další 2 fotografie
Herečku Denisu Nesvačilovou jistě znáte jako sexy zrzku z Básníků nebo jako talentovanou volejbalistku z komedie Přes prsty. Od tří let chodila na gymnastiku a zdálo se, že právě jí bude dívčin život zasvěcen. V patnácti však přišel velký úraz, který jí obrátil život vzhůru nohama a naučil svět vnímat jinak. Nyní je Denisa otevřená, bezprostřední a kolem sebe vyzařuje pozitivní energii, některým lidem to však leží v žaludku.

Mladá a půvabná herečka Denisa Nesvačilová se narodila v rodině fotbalisty, proto není divu, že má ke sportu velmi blízko. Nakonec však ona i její sestra Petra skončily u herectví. Kromě Básníků a filmu Miluji tě modře jste mohli Denisu vidět i v komedii Přes prsty nebo nyní můžete její herecký um obdivovat v seriálu Slunečná. Sexy zrzka přijala pozvání moderátorky Evy Decastelo do pořadu Extra Host, kde spolu probraly i nenávistné hejty a výhrůžky, které se Denise nevyhýbají.

Decastelo: Když se člověk podívá na tvoji filmografii, tak musím říct, že jsi měla neuvěřitelné štěstí na krásné filmy. Miluji tě modře, Přes prsty a teď samozřejmě Slunečná. Jak si to to podařilo? Podle čeho si tě režiséři vybírají?

Nesvačilová: Hele, já to nevím. Sama jsem nad tím přemýšlela několik let, ale to už nedělám, protože na stejně nikdy nepřijdeš. Myslím si, že je to mou bezprostředností, která je na castinzích odzbrojující nebo matoucí, tak možná pak mají ten pocit, že mě musí obsadit. (smích) Je pravda, že Jirka Strach říká, že si do svého týmu obsazuje rád lidi, kteří jsou nejen dobrými herci, což já samozřejmě nevím, jestli jsem, ale i dobrými lidmi. Přece jen s nimi tráví třeba pět měsíců na place.

Decastelo: Sledovala jsem seriál Labyrint, kde hraješ, protože mám ráda tajemno a záhady. Jak jsi na tom ty? Věříš v tajemno?

Nesvačilová: Ano, věřím v tajemno. Navíc to teď mám na denním pořádku. Řešili jsme úmrtí v rodině a teď se nám všem dějí takové duchařské věci, takže to spolu sdílíme. Už jako malá jsem na hradech a zámcích prolezla všechno tajné, co se dalo. Vždycky jsem se seznámila s kastelánem a ten mě vzal i tam, kam nikdy nikdo nechodí. Byla jsem třeba v hrobce, kde nikdo nebyl tři sta let.

Decastelo: Bojíš se něčeho?

Nesvačilová: Víc než nadpřirozena se bojím lidí, jsou to totiž hrozný svině.

Decastelo: Je trošku děsivý, když to říká mladá holka jako ty.

Nesvačilová: Ale je to prostě tak. Teď to díky pandemii vidím ještě víc. Lidé jsou sevření a agresivní. Teď navíc začínám objevovat sociální sítě a tam, co se děje, to je úplný Saigon. Tam jsou lidi strašně zlí, myslí si, že můžou všechno hodnotit a všechny pozurážet. Zajímalo by mě, co by ty paní, co píšou ty strašný komentáře a zprávy, dělaly, kdyby to někdo dělal jim. Sice ti každý řekne, ať se na to vykašleš, ale když ti jich přijde čtyři sta denně, tak se na to prostě nejde vykašlat.

Decastelo: Ty odepisuješ na ty zprávy?

Nesvačilová: Teď už se snažím odepisovat jen na ty hezký, na ty ošklivý to totiž nemá smysl. Nejen, že otevřeš úplnou žumpu, ale ti lidé navíc vidí, že s nimi komunikuješ a že tě to nějak zasáhlo, takže se do toho pustí ještě víc.

Decastelo: Ty jsi velký nápor téhle nenávisti dostala v době, když jsi oznámila, že jdeš do Slunečné a že budeš vlastně konkurentka Evičky Burešové. Sama vím, že ti chodily opravdu hrozné zprávy, kde se ti vyhrožovalo i smrtí. Na to se asi nedá připravit, co?

Nesvačilová: To určitě ne. Nevím, jestli se někdo, kdo má na Instagramu několik set tisíc sledujících, umí na tohle připravit, ale já to neumím. Chodily mi zprávy, že mě přijdou znásilnit, že ví, kde bydlí moje máma, že mě přijedou pobodat do ateliéru. A nejhorší je, že to dost často píšou děti. Nejhorší je, že nevíš, co je na druhé straně. Říkáš si, že je to nějaký chudák, který to tak nemyslí, ale co když je z těch čtyř set jeden, kdo opravdu přijede a pobodá tě. Trošku jsem se bála. Nejdřív jsem na ty zprávy odpovídala, ale teď už to nedělám.

Decastelo: Co se na tohle dá odpovědět?

Nesvačilová: Psala jsem, co si to vůbec dovolují a že na ně zavolám policajty. Stejně to nepomohlo. Nejlepší je nereagovat.

Decastelo: Řešila jsi to s policií nebo jsi to nechala vyšumět?

Nesvačilová: Já osobně ne, ale potom, co se mě veřejně zastala Eva Burešová na Instagramu a chytla se toho média, tak se mi ozvala právnička, která mi nabídla, že mě bude zadarmo zastupovat, že bych se měla bránit. Ta měla schůzku s policií, která mi nabídla policejní ochranu, když půjdu na obraz. Ale já to nechci. Navíc, od té doby, co se to řešilo na Instagramu, to ustalo. Lidé mi teď píšou hezké zprávy.

Decastelo: Překvapilo tě, že se tě zastala Evička Burešová? Do té doby jste se přece moc neznaly.

Nesvačilová: Vůbec jsme se neznaly, takže mě to překvapilo hrozně mile. Já jí jen vyprávěla, co se dělo po té tiskovce a ona hned, že se musíme vyfotit a k tomu napsala moc hezký příspěvek. A od té doby mi vlastně začali lidi psát, že se omlouvají, že si nemysleli, že to budu číst. To je vlastně absurdní, že ti něco napíšou s tím, že si to nepřečteš.

Decastelo: Jsi velmi optimistický člověk s dobrou náladou. Je něco, co ti ji ještě zlepší?

Nesvačilová: Mám ráda auta, takže jízda autem je pro mě obrovská slast. Mám ráda muže, takže pokud můžu trávit čas s nějakým zajímavým chlapem, tak mě to baví. Také mám psa, to je moje velké štěstíčko. Vždyť ho sama znáš! (smích)

Decastelo: Ano, vážení diváci. Denisa má psa, jmenuje se Čestmír a je to úplný hovado. Vy dva jste se celkem hledali, až jste se našli. (smích)

Decastelo: Ty jsi zmínila zajímavé muže. V seriálu Slunečná se pohybují muži jako Vladimír Polívka, Marek Lambora a Lukáš Langmajer. Kdyby sis měla vybrat jednoho z nich, kdo by to byl a proč?

Nesvačilová: To se nedělá tohle, přece! (smích) Já tě zabiju! Kluci, já se hrozně omlouvám, to se fakt nedělá, ale Eva mě nenechá to neříct. (smích) Lukáš Langmajer ne, ten je ženatý a má děti.

Decastelo: Počkej, takhle vztahově jsem to nemyslela. (smích) Zrovna jsem ti chtěla říct, že Lukáš Langmajer by byl ideální, protože miluje auta a jezdí rallye.

Nesvačilová: Toho prostě ne, má manželku, kterou jsem tuhle viděla v nějaké talk show a trochu se jí bojím. (smích) No a Marek Lambora je na mě zase hrozně mladej, takže mi zbývá, vylučovací metodou samozřejmě, ten Vladimír. (smích)

Decastelo: Je něco ve Slunečné, na co se těšíš nejvíc?

Nesvačilová: Já už jsem to, na co jsem se těšila, nedávno zažila.

Decastelo: To je tak hloupý, že nemůžeme nic říct. Můžeme ale naznačit. Dopadne to pro Karolínu dobře?

Nesvačilová: Tak to se ještě neví, každopádně už teď se ví, že to s ní dopadne jinak, než bylo původně zamýšleno. Myslím, že vývoj je dobrý a diváci mu budou fandit. Podle mě to dopadne dobře.

Decastelo: Jak se učíš texty?

Nesvačilová: S Čestmírem (pes, pozn. red.). (smích) Ale ne, když mám někoho doma, kdo by mi nahazoval, tak jsem ráda, to Čestmír nezvládne. Jinak mu to říkám a koukám, jak on na mě kouká. Říkám mu to do očí, což mi pomáhá. Většinou si u toho dám víno. Dvě tři skleničky a patnáct obrazů mám za hodinu naučených. (smích)

Decastelo: V seriálu Slunečná tě čeká určitě nějaká milostná scéna. Máš trému při natáčení milostných scén?

Nesvačilová: Mám trému, ale měla jsem štěstí na parťáky, kteří byli totální podporovači, takže jsem z toho vždycky vyšla jako princezna. Zrovna včera jsme nějaké takové scény točili a stejně jsem zase byla nervózní. Pomáhá mi mít třeba svoje vlastní spodní prádlo. Když jsem se včera svlékala, tak jsem si říkala, ať jsem alespoň ve svém. (smích)

Decastelo: Pojďme k filmu Miluji tě modře, kde jsi absolvovala akrobatický a gymnastický trénink. Nebála ses?

Nesvačilová: Strašně! Pan režisér mi slíbil, že budu jen metr a půl nad zemí a nakonec jsem byla v pěti a půl metrech bez jištění. Řekli, že síť pode mnou být nemůže, že to není dobré pro kameru, žádné provázky tam také být nemůžou, do těch bych se zamotala, takže jsem to musela dát bez jištění a nespadnout. Okolo mě jezdil jeřáb s kamerou, já se kolem něj motala, párkrát jsem si dala do hlavy. Bylo to vysloveně příjemný. (smích)

Decastelo: Teď film Přes prsty nadaného scénáristy pana Kolečka. Jak se s ním spolupracuje?

Nesvačilová: Výborně! Já bych si to dala klidně znovu. I když to byl jeho filmový debut, byl to jeden z nejlepších režisérů, se kterými jsem zatím dělala. Znal postavy dopodrobna a byl čas s ním řešit i ty nejmenší nuance, který my herci rozebírat potřebujeme. No a on s námi řešil jen herecké věci, technické nechával na štábu. Navíc my si lidsky rozumíme, takže byla i sranda. Občas teda byl trošku protivný, ale bylo to náročné, takže to chápu.

Decastelo: Jsi sportovně nadaná?

Nesvačilová: No tak já jsem dělala třináct let moderní gymnastiku a byla jsem hodně vysoko, takže asi sportovně nadaná jsem. Jsou ale i sporty, které mi nejdou. Třeba takový basket rozhodně není moje parketa.

Decastelo: Já kromě tvé energie miluju i tvůj hlas. Pracuješ na něm, aby to byl takový sexy chraplák?

Nesvačilová: Děkuju. Zrovna včera mi nějaká paní napsala komentář, že bych se s ním měla zahrabat. (smích) Vůbec ne, nepracuju. Já ho mám asi od čtyř let. Není to ani tím, že bych hodně kalila, jak občas slýchám. Jde o nedomykavost hlasivek, se kterou jsem se naučila pracovat, aby se to už nehoršilo. Navíc je to prostě charakterotvorný.

Decastelo: A otázka na závěr. Chtěla by sis zahrát princeznu?

Nesvačilová: Po téhle otázce o hlase určitě! (smích) Jako chtěla bych si zahrát princeznu, ale myslím si, že by mě asi chtěli předabovat a vzhledem k tomu, že můj hlas je dneska už moje značka, tak bych to nedovolila. Takže jedině, že by to byla nějaká princezna rebelka.

Celý rozhovor s herečkou Denisou Nesvačilovou si můžete poslechnout v úvodním videu.

Související články

Další články