Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Extra Host Bořek Slezáček o závislosti na alkoholu: Blízkým moje stavy ničily život

Bořek Slezáček
Zdroj: Extra Host
+ Dalších 5 fotografií
EXTRA HOST
Žil tak nezřízeně, že málem přišel o všechno. Alkoholická nezodpovědnost ho připravovala o práci i vztahy, které se snaží občas marně doteď napravovat. Podívejte se ve videu na nečekaně otevřený rozhovor s Bořkem Slezáčkem nejen o ženách a jeho problémech s pitím.

„Jsem abstinující alkoholik. Strašně jsem pil a musel jsem jít k doktorovi. Je to strašný příběh. Vypadaly by vám hrůzou všechny zuby,“ přiznal v pořadu Extra Host

Kdy vůbec pochopil, že už je jeho pití přes čáru a musí s ním seknout? „Jedné noci nad ránem jsem měl deprese, které nikomu nepřeju. V tu chvíli došlo prozření, kdy vám to všechno dojde. Uvědomíte si všechny ostudy a průšvihy, které člověk dělal, když byl pořád vykropený. Jediné, co vás může vytáhnout z ultimátní závislosti, je něčí láska. Bez toho nemáte šanci,“ myslí si Bořek Slezáček

Abstinence

„Je to proces. Od momentu rozhodnutí, že chcete přestat pít, je ještě dlouhá cesta. Jsou to pokusy, omyly, návraty, které jsou ještě mnohem horší, než to bylo předtím. Ta cesta mi trvala tři roky,“ dodal.

„S Bořkem jsme dlouholetí kamarádi. Je to člověk, který mi minulý rok opravdu zachránil život. Když jsem měla loni alergický záchvat, odvezl mě do nemocnice a prakticky mě odtáhl na pohotovost. Pravidelně spolu už několik let hrajeme divadlo i moderujeme. Máme také společný velmi dementní smysl pro humor, který ne každý chápe. O Bořkovi málokdo ví, že je vystudovaný inženýr. Je mi občas líto, že ho kvůli jeho minulosti a kvůli tomu, že si nebere servítky a není diplomat někteří lidé vnímají negativně. Podle mě je přitom jedním z nejchytřejších lidí, které znám. Jsem ráda, že se mu začalo dařit,“ řekla o svém hostu moderátorka Eva Decastelo (41).

Jak dlouho už Slezáček není pijan? Jaké má následky? Co všechno byl schopen vypít? Proč si myslí, že mu někteří lidé jeho neurvalé alkoholické chování nikdy neodpustí? A vyhrabe se někdy z problémů, které mu zařídil jeho alkoholismus?

Jeho lásky

Proč si jeho kamarádi myslí, že svým dětem zničil život? S kým dalším kromě krásné Aleny Šeredové a modelky Simony Krainové sdílel lože? A proč by dnes už nemohl mít škaredé ženy, kterým se dřív nevyhýbal? Jak je možné, že tento bývalý sukničkář má už třináct let jednu partnerku?

Na všechny tyto otázky moderátorce Evě, která ví, na co a jak se ptát, ve videu nahoře odpovídá v nezvykle upřímném rozhovoru zajímavá postavička českého showbyznysu.

Další díl pořadu Extra Host si můžete pustit v neděli 17. listopadu v 19 hodin.

Předchozí díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy