Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Extra Host Anna Slováčková o rakovině: Musím nosit roušku, jinak...

+ Dalších 17 fotografií
EXTRA HOST
Už od července se Anička Slováčková (24) potýká se zhoubným nádorem prsu. Podstupuje chemoterapie a dělá všechno pro to, aby zákeřnou nemoc zahnala. Co jí doktoři zakázali a na co si musí dát pozor? Podívejte se ve videu na ukázku z pořadu Extra Host.

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková přes podstupování intenzivní léčby, která spočívá v chemoterapiích, stále pracuje. Co podle lékařů nesmí?

Imunita

„Omezení je takové, že nesmím pít alkohol, což jsem asi nedělala. Mám dělat všechno, co chci, ale musím na sebe dávat pozor. Nesmím onemocnět, to je hlavní věc. Vždycky jsem měla špatnou imunitu, i proto nosím roušky. Stačí, aby na mě někdo kýchnul, a jsem okamžitě nemocná. Kvůli léčbě nesmím být marod,“ řekla v pořadu Extra Host dívka, která i proto nedávno vynechala autogramiádu s dětmi, neboť jakákoli infekce by ji mohla ohrozit

„Musím na sebe dávat pozor. Kdybych si šla zaběhat, tak v momentě, kdy ucítím, že jsem nemocná, musím zvolnit. Musím být opatrnější s fyzickou aktivitou,“ prozradila.

Nemoc

Kdo o jejím stavu informoval média? Byl to opravdu otec (76), jak se spekuluje Jaké reakce okolí nyní nemá ráda? Co by si lidé mohli odpustit? Komu její otevřenost o nemoci pomáhá? V čem odmítá poslechnout své rodiče? Jak snáší ztrátu vlasů a působení chemoterapie?

Moderátorce Evě Decastelo (41), která ví, na co a jak se ptát, Anička odpovídala na všechny její zvídavé otázky otevřeně. Budete se divit, co všechno jste o půvabné Aničce a jejím boji s nemocí nevěděli.

Celý rozhovor s Annou Slováčkovou přineseme již ve čtvrtek 21. listopadu od 19 hodin.

Předchozí díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Související články

Další články