Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Extra Host Anife Vyskočilová: Koronavirus je podvod tisíciletí a ostrý vzkaz Hamáčkovi

+ Další 4 fotografie
V dalším díle pořadu Extra Host se představila Anife Vyskočilová (46). Prozradila toho opravdu hodně a doslova samé pikantnosti. Je prý zasnoubená a už se dokonce stala babičkou. Krom toho promluvila o koronaviru, podle ní se jedná o podvod tisíciletí. Hamáčkovi zanechala ostrý vzkaz.

O Anife Vyskočilové se toho v médiích už moc nedočtete. Nyní máte jedinečnou možnost podívat se na exkluzivní rozhovor v rámci pořadu Extra Host, kde Vyskočilovou vyzpovídala moderátorka Eva Decastelo (41). Anife nešetřila slovy a naší moderátorce toho prozradila spoustu.

Aktuální vztah

Anife nyní žije po boku Němce, skvěle jim to klape, a to i v posteli. "Sex mám výborný. Ve vztahu je to velice důležité. Pokud to nefunguje v posteli, musí se to zabalit," svěřila se. Jsou spolu už pět let, a tak už bylo zřejmě na čase, aby se zasnoubili.

Zatím není jisté, kdy bude svatba. "Když jsem zasnoubená, mám pocit, že jsem zarezervovaná. Mám strach ze svatby. Ale nechci umřít jako Vyskočilová," řekla upřímně.

A jak jim to funguje, když jsou oba jiné národnosti? "Máme temperamentní vztah. On je Němec, a tak máme všechno tak napůl. Já jsem výbušná, on klidný. Mluvíme česky. Když se nedomluvíme česky, mluvíme anglicky," vysvětlila. Krom toho se pochlubila, že už je babičkou. "Vnučka je kouzelná," zmínila.

Překousla by nevěru?

Evu Decastelo zajímalo, jaký má Anife pohled na nevěru. Podle Anife přes to nejede vlak. "Nevěru bych neodpustila. Cítila bych se hodně ponížená, že můj muž šel jinam," pronesla. Jednou si už nevěrou prošla a rozhodně to nebyla pěkná zkušenost.

"Můj bývalý si v průběhu našeho vztahu udělal dítě s mojí kamarádkou. Každý den jsem chodila k ní do restaurace a stěžovala jsem si na toho svého. A ona mě nabádala, že bych od něho měla odejít. Přitom už byla těhotná a já se jí zeptala, s kým to má a kdy budou spolu. Ona mi řekla, že čeká, až ten chlap odejde od své ženy. Mluvila o mně," řekla zděšeně. "Byli spolu tři roky. Přišla jsem na to, když jsme se rozcházeli. Zavolal mi to," dodala.

"S kamarádkou jsem si to nevyříkala. Nemohla se mi ani podívat do očí. Beru to sportovně, nerozčiluji se," ukončila toto téma Anife.

Je hrdou Češkou

Anife už žije v Česku drahně let a cítí se tu jako doma. "Cítím se jako Češka. Žiji tady šestadvacet let. Začínám být alergická na ty přičmoudlý. Přišla jsem do Česka a přizpůsobila jsem se. Naučila jsem se chápat vtipy a naučila jsem se mluvit. Nesnáším, když mi někdo řekne, ať se vrátím zpátky," zmínila se.

Koronavirus je podvod

Podle Vyskočilové je koronavirus podvod. Jak sama uvedla, lidé to až moc přehánějí. "Myslím si, že koronavirus je největší podvod tisíciletí. Minulý rok byly spalničky, které byly víc rozšířené a na to se víc umíralo. Zavírali jsme snad obchody a dělali jsme nějaká omezení? Ne. Ta ekonomika potřebovala ještě vyvrcholit. Dobře, covid je nebezpečný, ale ne tolik," uvedla.

Pak se pustila do české vlády. Konkrétně se jí nelíbí chování Babiše a červený svetr Hamáčka "Miluji, když vystoupí pan Babiš a řekne, že zachránil tisíc lidí. Super, udělal si opatření, ale co zachránil tisíc lidí. Nezachránil tisíc lidí. Měl nechat malé podniky, jako v Německu. Proč zdražujeme potraviny a v Německu se to neděje? Kecy v kleci. Mimochodem pane Hamáčku, už je to trapný, ten červený svetr," vzkázala Anife.

Názor na plastiky

"Nikdy jsem si nedávala nic na obličej, žádný botox ani nic. Na prsa jsem šla, protože jsem byla po porodu. Vždycky jsem měla 75D, ale doktor mi dal větší. Pak jsem šla na zmenšení. Prsa jsou sebevědomí, všem ženským, pokud je chtějí, je doporučuji. Do obličeje se zasáhnout ale bojím. Chci stárnout s noblesou," řekla na závěr.

Na kompletní rozhovor se můžete podívat ve videu.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Extra Host

Extra Host z karantény

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy