Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Extra Host Anežka Rusevová alias Vendula z Ulice: Trauma z vejce

+ Dalších 7 fotografií
Herečka Anežka Rusevová (33), kterou si diváci zamilovali v seriálu Ulice coby Vendulu, má sice za sebou studia v Německu a umí plynně několika světovými jazyky, i tak ale zažila období, kdy byla psychicky na dně, když nemohla najít práci. Nyní je opět bez stálého angažmá. Jak to zvládá? Podívejte se na rozhovor pro pořad Extra Host ve videu na začátku článku.

Partnerem pořadu Extra Host je česneková tinktura Allivictus

Krize

Nastoupit do nekonečného seriálu bylo její životní rozhodnutí. I když se herečka objevila i v dalších rolích, teprve poté, co se stala Vendulou, ji začala poznávat celá republika. Přitom ještě před pár lety byla s psychikou na štíru.

„Přišla fáze, kdy jsem nemohla najít práci. Přestala jsem i chodit do společnosti. Psychicky mě týralo, když se mě spolužáci, kteří už hráli, ptali, jak se mám. Přála jsem jim to, ale sama jsem to hrozně nedávala. Nebyla to pro mě úplně dobrá doba,“ říká Anežka Rusevová s tím, že toto období naštěstí zvládla překonat.

Výpověď

„Teď to zase začne. Jsem zase tam, kde jsem byla na začátku, už opět rozesílám životopisy. Člověk si myslí, že už se někam dostal, ale ne, zase od píky. Členkou Městského divadla Kladno jsem byla od roku 2016. Našla jsem místo, kam jsem patřila. Ke konci roku jsem dala výpověď, protože se tam staly některé události,“ vysvětluje stále usměvavá sympaťanda.

„Víc jak polovina souboru podala protestní výpověď kvůli odvolání jednatele a dosazení nové paní jednatelky. Nesouhlasili jsme s tím, podle mého to bylo netransparentní. Loňský rok byl i proto bolestný,“ prozrazuje žena, kterou těší to, že v Divadle Bez zábradlí dostala roli v úspěšné mysteriózní komedii Hra, která se zvrtla.

„S Anežkou jsme hrály v Ohnivém kuřeti. Platonicky jsem zbožňovala jejího tatínka (herec Radan Rusev – pozn. red.). Je hrozně vtipný, že když s ní člověk mluví, tátu tam vidí. Má jeho charisma. A kromě toho, že je talentovaná, je to hrozně fajn člověk,“ tvrdí o svém hostu Eva Decastelo (41).

Vzpomínky na tátu

Jak zavzpomínala na otce Radana Ruseva, který zemřel v jejích dvanácti letech? V čem ji táta herec v dětství cepoval? Bylo jí slavné příjmení někdy na obtíž? Jaký trapas zažila s fanynkou Ulice? Zvládá popularitu? A její rodina? Jak přišla k traumatu z pukajícího vejce?

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 2. února 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde.

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články