Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Extra Host Andrea Pomeje: Když Jiří umíral v nemocnici, čekal na mě, já ale nepřišla

+ Dalších 10 fotografií
Loni nejsledovanější vdova Česka Andrea Pomeje (31) začíná čím dál víc zjišťovat, že doma má dokonalou kopii zesnulého manžela Jiřího Pomeje (†54). Co všechno o Aničce (6) prozradila v naprosto otevřeném rozhovoru pro pořad Extra Host? Neváhala mluvit ani o porodu, umělých vnadách, focení pro Playboy a Jiřího umírání.

Geny

„Doma jí říkám ‚Hitlerko‘. Je neskutečné, jak je silně rozjetý extrovert. Kamkoli přijde, hned je středem pozornosti. Geny jsou tam jednoznačné. Po mně zdědila jen oči, zbytek je Jirka,“ řekla nám Andrea Pomeje

„Andrea mě vždy překvapí tím, jak je nesmírně otevřená a nemá problém promluvit absolutně o ničem. Jako novinářka se ji můžu zeptat prakticky na cokoli. Když se jí náhodou nechce na něco odpovídat, umí z toho vykličkovat. A podle mě je to holka s nejvíc sexy očima v ČR. Těšila jsem se taky, že divákům ukáže nové silikony, bohužel si vzala rolák. Navíc má fantastickou figuru, přitom ta potvora vůbec necvičí Hrozně mě štve, že to má zadarmo. Já se jenom nadechnu a už to musím jít vycvičit,“ řekla o svém hostu moderátorka Eva Decastelo (41).

Zákaz

Proč si Andrea zakázala ukazovat dceru Aničku veřejnosti? Jak Jiří Pomeje málem překazil porod? Jak se Andy připravuje na okamžik, až malá pobere rozum a začne se ptát na tátu? Jak složité bylo její manželství? Opravdu opustila manžela v nemoci, jak jí bylo vyčítáno? V čem její muž lhal okolí?

Proč se s ním nemohla rozloučit, přestože si myslí, že na ni až do konce čekal? Co podle ní Jiřího zničilo? Jak jí jde práce dýdžejky a jaké pocty se dočkala od Michala Davida (59)? Co se jí stalo s poprsím, s nímž musela na operaci?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Andrea Pomeje otevřeně odpovídá na začátku článku ve videu.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 16. února 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy