Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Extra Host Adam Mišík: Kvůli fanynkám mi šlo o život. A jak svádí krásné celebrity?

+ Dalších 13 fotografií
ROZHOVOR
Herec, zpěvák a bývalý fotbalový hráč Adam Mišík (22) je v showbyznysu teprve pár let, už ale zažil obrovskou slávu, která mu lezla na mozek a měl z ní strach. Prožil ale i totální vyhoření nebo několik celebritních vztahů s krásnými slečnami. Co o tom všem otevřeně řekl? Podívejte se na rozhovor pro pořad Extra Host ve videu na začátku článku.

Strach

Adam Mišík se častokrát po koncertě musel zabarikádovat v šatně, fanynky by ho totiž jinak ušlapaly. Někdy mu prý opravdu šlo o zdraví. A zažíval i to, že řada dívek kempovala před domem, v němž bydlel. Sledovaly ho, když chodil po Praze, ztratil jakékoli soukromí.

„To byla realita. Bylo to divoké. Bylo to tím, že dlouho předtím nebyli žádní umělci pro teenagery. Naposledy Lunetici, Snowboarďáci Kotek s Mádlem, pak dlouho nic. My to s Voxelem a Johnym Machettem v roce 2013 zlomili, jeli jsme společné turné. Do té doby nebyli ani youtubeři, až pak. My byli první, kdo začal něco dělat pro mladé lidi. Proto to fungovalo,“ řekl Adam moderátorce Evě.

První něžnosti

„S Adamem pravidelně jezdíme na castingy České Miss. Je to hrozně vtipný a zábavný kluk. Poprvé jsem s ním točila, když mu bylo čtrnáct a už tehdy měl velké balicí kouzlo a to mu evidentně zcela zůstalo. Ať si kritiky píší, co chtějí, vždy to bude lamač srdcí,“ řekla o svém hostu Eva Decastelo (41).

Kdy měl Adam Mišík první sex a jak nekompromisně ho zhodnotil? Jak popsal své bývalé lásky? Uměl by být s dívkou, která není modelka? Jak balí holky? Proč pracovně vyhořel a jak s tím bojuje? Za co ho vyhodili ze školy? Jak si vyřídil účty hudebním publicistou, který na něj zaútočil? Jak mu pomáhá otec Vladimír Mišík? Bojuje s nálepkou syna slavného rodiče? A jak se před kamerou vysmál Michaelu Jacksonovi?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Adam upřímně odpovídá na začátku článku ve videu, které se natáčelo v prostorách baru Bar and Books, Mánesova

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 26. ledna 2020.

Předchozí díly

Výběr z předchozích dílů:

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host

Související články

Další články