Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Extra Focus z Varů je tady! Kristelová na stopě průšvihům hvězd a pravdě o festivalu!

+ Dalších 20 fotografií
Netrpělivě očekávaný a hvězdnými kauzami nabitý speciál magazínu Extra Focus z karlovarského festivalu je konečně tady! Proč se už nebude říkat nuda v Brně, ale v Karlových Varech? Moderátorka Kateřina Kristelová a redaktoři eXtra.cz přinášejí odpovědi. Přesto i tentokrát lázeňský ráj ovládly bujaré večírky i blýštivé módní přehlídky, na které si posvítila naše ostrá módní břitva Alenka Šafratová.

Všichni mluví o karlovarském filmovém festivalu a po speciálu Extra Focusu se o lesklé přehlídce filmů a především českých i zahraničních celebrit bude mluvit ještě víc.

Moderátorka Kateřina Kristelová a redakce eXtra.cz byly už od pátku na stopě hvězdám, které se letos do lázeňského města vypravily. A že jich i na letošním ročníku byly hotové zástupy!

Ve velkém rozhovoru se slovenská modelka Andrea Verešová (38) rozpovídala o své módní přehlídce, kterou ve Varech pořádala. „Přípravy takovéto módní přehlídky, takového večírku, vlastně mého prvního, zabraly opravdu hodně času,“ řekla nám s úsměvem Verešová, která se na festivalu nezastavila.

Na přetřes přišla i léčba kocoviny, což je téma, které je ve Varech každoročně velmi aktuální. První česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) ale tenhle problém řešit nemusí. „Nikdy jsem neměla kocovinu, regeneruji se strašně rychle. Blbě mi je třeba prvních pět minut ráno a potom už jsem v klidu,“ tvrdí Jiráčková. Pro modelku Kateřinu Sokolovou je nejlepším lékem hodně vody a česneková polévka.

Beze slova nezůstala ani naše ostrá módní břitva Alenka Šafratová, která pořádně sepsula Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou (24) za lež o ceně róby, kterou vynesla na jeden z večírků. Nit suchou ale nenechala ani na ostatních celebritách.

Držte se, speciál Extra Focusu z Varů je tady a je to jak jinak než zběsilá jízda!

Související články

Další články