Kateřina Kristelová je tu s novým dílem svého Extra Focusu a začíná pěkně zostra. Pozvala si totiž bulvárního odborníka, s nímž společně rozkryjí temná zákoutí rozchodu rappera Rytmuse a Dary Rolins, který sice zpočátku vypadal jako ten nejmírumilovnější ze všech rozchodů celebrit ever, jenže poté se na scéně objevila Jasmina Alagič a stala se z něj velice nepěkná záležitost.

Samozřejmě se bude propírat i spekulace, která se šíří všemi médii, a to je otázka údajného čtvrtého těhotenství vévodkyně Kate, která přitom nejmladšího potomka přivedla na svět teprve v dubnu. Sama Kate k těmto spekulacím zatím tajemně mlčí.

Hvězdným hostem tohoto dílu pořadu je herec Jiří Krampol, který ani ve svém úctyhodném věku nezahálí a pilně pracuje. Prozradil, že momentálně mimo jiné natáčí zbrusu nový seriál Kameňákov. A hlavně promluvil o tom, jak je to doopravdy s úrazy manželky Hanky, jejím údajným pitím a útokem paličkou na maso.

V neposlední řadě potom nastupuje módní kritička Alenka Šafratová, která tentokrát zaměřila svůj ostrý zrak na rodinu Štikových. Takže pozor, držte se, jedeme!