Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Extra Focus s Kateřinou Kristelovou: Monika Štiková pukne vzteky! Michal Štika promluvil o své nádherné milence

+ Dalších 9 fotografií
Michal Štika otevřeně promluvil o rozvodu, domácím násilí i své nové přítelkyni. Nebude chybět bulvární okénko, kde zjistíme vše o novém vztahu Justina Biebera a posvítíme si na vlasové přešlapy českých i zahraničních celebrit. Nový Extra Focus Kateřiny Kristelové je tady.

Pozvání ke Kateřině Kristelové (38) přijal táta Michal Štika. Ten v pořadu Extra Focus mluvil o tom, že momentálně je šťastný, protože má sexy přítelkyni.

Krásná zdravotní sestřička Bára starému Štikovi sama napsala přes sociální sítě. Michal také přiznal, že nyní mu píše hodně žen. „Líbila se mi na první pohled. Měla hned takovou jiskru v oku,“ popsal nadšený Štika, který se stále ještě nerozvedl s Monikou Štikovou (45).

Michal Štika si hlavně pochvaluje skvělý sex, který si nyní užívá. „Je to sexuální dračice,“ říká bez okolků. V manželství s Monikou už to nebylo ono.

V novém díle Extra Focusu budeme řešit také vztahy Justina Biebra a také si posvítíme na vlasové přešlapy českých i zahraničních celebrit.

Mohlo by vás zajímat

Další články