Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Extra Focus s Kateřinou Kristelovou: Monika Štiková bude zuřit! Michal Štika odhalil, že má tuto mladou kočičku

+ Dalších 5 fotografií
Kdo je nová kočička, která tvoří partnerský vztah s Michalem Štikou, který byl hvězdou reality show Štiky? Kde ji sbalil? Co na to říká Monika Štiková? A jak je na tom Štika aktuálně s rozvodem? To je jen část otázek, které zazní ve čtvrtečním díle nového Extra Focusu s moderátorkou Kateřinou Kristelovou (38).

Nový díl bude opět bohatý na emoce a přinese zásadní informace ze světa slavných. Nebude chybět hvězdný host, bulvární expert a ani zásnuby Justina Biebera. Budete se moct těšit na anketu s hvězdnými tvářemi o účesech, které měly v pubertě.

Pořadem jako vždy bude provázet Kateřina Kristelová, která vyzpovídá zajímavého hosta. „Jsem ráda, že si přišel popovídat Michal Štika, na kterém je poznat, že je zamilovaný, a ve Focusu se zaměříme i na vyznání Justina Biebera své staronové lásce. Uvidíte, i které celebrity ze zahraničí udávají styl a směr vlasových trendů a že málokteré ženě sluší kratší vlasy, příkladně Pamela Anderson k nim nepatří, i když to vyzkoušela,“ uvedla k novému dílu Kateřina Kristelová (38).

Na ukázku z nového dílu se podívejte ve videu. Jistě už teď se těšíte na zbrusu nový díl oblíbeného Extra Focusu.

Mohlo by vás zajímat

Další články