Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Extra Focus s Kateřinou Kristelovou: Barbie přišla těsně po plastice a popsala strach z oslepnutí

+ Dalších 109 fotografií
Do dalšího dílu Extra Focusu přijala pozvání první česká Barbie Gabriel Jiráčková (18), která nedávno podstoupila rovnou tři estetické zákroky. Gabriel dorazila velmi netradičně v kompresní masce, kterou nyní musí nějaký čas nosit. Promluvila nejenom o svých plastikách, ale také o strachu z oslepnutí.

Gabriel Jiráčková (18) dorazila na natáčení dalšího dílu Extra Focusu v podivné kompresní masce, kterou musí nosit ještě týden, protože před pár dny podstoupila tři menší zákroky v obličeji.

První česká Barbie má v současné době plno práce. Nejenom, že stále vylepšuje plastickými operacemi své tělo, ale také se chystá točit celovečerní dokument.

„Bude to projekt a návod pro mé fanoušky, jak se dostat z Česka do Hollywoodu. Chci jim ukázat, jak se po malých krůčcích vlastně rodí celebrita,“ nechala se slyšet Barbie.

Možná to někoho překvapí, ale plastickou operaci má Gabriel zatím jen jednu. Zanedlouho ale přibudou další. Gabriel si chce nechat zvětšit zadek, upravit nos a vyndat žebra.

Jsou ale hranice, přes které by nešla. „Rozhodně bych nešla do operace duhovek,“ řekla. Prý se bojí, že by mohla oslepnout.

Související články

Další články