Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

EXTRA FOCUS: Nejpromiskuitnější manikérka Česka! Řepka řekl o Erbové věci, které dosud tajil

+ Dalších 19 fotografií
Podívejte se na ukázku magazínu Extra Focus. Toto bude jízda po hodně ostré hraně. Moderátorka Kateřina Kristelová (38) si jako prvního hosta pozvala Tomáše Řepku (44). Diváci si o to řekli, a tak jsme jim vyhověli. Řepka bez cenzury promluví o bývalé manželce Vlaďce Erbové (36). Je to zlá intrikánka? Nejpromiskuitnější manikérka v Česku? To vše o ní Řepka dnes říká. Startujeme ve čtvrtek 28. června.

Už ve čtvrtek startuje dlouho očekávaný projekt Extra Focus, který moderuje Kateřina Kristelová (38). Ta bude ve svém magazínu přinášet ty největší novinky z českého i světového šoubyznysu.

V prvním díle bude logicky hostem člověk, o kterého jste si řekli. Do studia přijal pozvání fotbalista Tomáš Řepka (44). Ten o svém životě dlouho mlčel, ale nyní začal mluvit. A padají z něj hodně ostrá slova, která si za rámeček rozhodně nedá jeho bývalá manželka Vlaďka Erbová (36). "Je to nejvíce promiskuitní člověk v zemi," říká Řepka o Erbové.

Vlaďka Erbová je podle Řepky lhářka a intrikánka, která ráda zachází do extrému. Co mu v domě vzala? A vrátí to někdy? Jak vychovávala jejich syna? Nejslavnější manikérka Česka bude určitě pozorným divákem našeho magazínu. A těší se jistě nejen ona.

Magazín Extra Focus startuje už ve čtvrtek. A rozhodně nepůjde jen o Řepku. Jízda s Kateřinou Kristelovou začíná už za pár hodin. Jak se těšíte?

.

Související články

Další články