Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Extra Focus: Lituje, že je zplodila! Monika Štiková nenávidí vlastní dcery

+ Dalších 18 fotografií
Nový Extra Focus
Je tady čtvrtek a to znamená jediné: nový Extra Focus! Magazín, který sleduje hvězdy zblízka, tentokrát nabídne ostrý rozhovor s Monikou Štikovou (46). Ta se rozhádala s rodinou, utekla za kopečky do Německa za svým kolouškem a pro nás o tom celém promluvila! Nechybí nekompromisní módní policie ani nadupaná bulvární glosa.

Exkluzivní zpověď Moniky Štikové o drsných hádkách s rodinou nabízí dnešní Extra Focus Naše moderátorka Kateřina Kristelová (38) se zeptala Ornelliny (25) a Charlottiny (22) mámy a stále ještě Michalovy (48) manželky na všechno, co jste chtěli vědět.

Monika se nemůže vzpamatovat z toho, že ji dcery hodily přes palubu. "Celý život jsem pro svoje dcery dělala absolutní maximum. A dočkala jsem se toho, čeho jsem se dočkala. Neúcty, hrubýho chování, napadání, lží, překrucování pravdy. Je to pro mě naprosto nepřijatelná věc," říká Štiková, které se už Ornella s Charlottou hnusí.

Řeč přišla i na ožehavou kauzu koček, které podle Ornelly měla Monika vykopnout z domu. "Zbytek rodiny odmítl hlídat Charlottiny kočky, mělo to být jen na tři týdny, stejně mi ale řekli, že mi nepomůžou. Tak jsem je dala kamarádce, ta se o ně postarala bohužel špatně. Jedna kočka utekla, druhá tam zůstala. Já jsem na rozdíl majitelky těch koček čtrnáct dní fyzicky chodila a hledala ji. Nechala jsem vyrobit letáky, obvolávala útulky. Pak se dočteš, že kočku našli oni," trvá si na svém Monika. A prozradila toho ještě mnohem víc!

Nechybí ani bulvární glosa, ve které jsme si vzali na paškál profesionální neumětelku Kim Kardashian (37). Co vše má tahle televizní hvězdička, jejíž kariéru odstartovala peprná videa z její ložnice, za sebou a jak vydělává miliony? Přinášíme odpovědi!

Jednou z nejbedlivěji sledovaných dvojic světa jsou Victoria (44) a David Beckhamovi (43). A naše Alenka Šafratová (44) se na ně podívala okem módního experta. Dělají něco špatně, anebo jsou dokonalí i v ohledu oblékání?

Sledujte nový Extra Focus až do konce, neuděláte chybu!

Související články

Další články