Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

EXTRA FOCUS JE TU! Dominika Myslivcová detailně popsala svůj milostný život! Co na sebe naprášila?

+ Dalších 12 fotografií
Je tady nový díl Extra Focusu a máte se na co těšit. Naše hvězdná moderátorka Kateřina Kristelová (38) vyzpovídala českou Barbie Dominiku Myslivcovou (24), která se rozhodla promluvit o vztazích, lásce, partnerech i movitém podnikateli, se kterým je dlouhou dobu spojována.

Youtuberka, bloggerka a jedna z nejznámějších blondýnek a Barbie v Česku Dominika Myslivcová (24) je dalším hvězdným hostem v novém díle pořadu Extra Focus, kde ji vyzpovídala moderátorka Kateřina Kristelová (38).

Promluvila nejen o své kariéře a úspěších, ale i o lásce, vztazích a dlouze propírané kauze se starším movitým podnikatelem. Prozradila dokonce, jak vidí svou budoucnost a kdy plánuje stát se matkou.

Dominika se netají tím, že její partner ji musí nejen milovat, ale také splňovat další kritéria, bez kterých by vztah nefungoval. Jak sama řekla: "Není to jen o penězích, ale kdo říká, že peníze nejsou důležité, lže! Jak jinak zaplatíte účty? Nájemné nebo jiné důležité položky? Takže ano, peníze jsou důležité. Ale stojím o dárky z lásky, nikoliv proto, že na to ten partner má."

Kromě Dominiky Myslivcové uvidíte módní policii s vynikající Alenkou Šafratovou. Tentokrát opravdu nikoho nešetřila. Hodně to schytala zejména Monika Štiková (46).

A v neposlední řadě se Kateřina Kristelová společně s bulvárním expertem rozpovídá o rozpadu manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance Jejich majetkové vyrovnání a výše alimentů plní bulvární plátky několik dnů. Podívejte se na nový Extra Focus.

Související články

Další články