Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Extra Focus: Holki prozradily, kolik mají dohromady dětí a jak to měly s kluky z Luneticu!

+ Další 3 fotografie
nový extra focus
Je tu čtvrtek a s ním nový díl bulvárního magazínu Extra Focus. Co vás čeká v dnešním vydání? Rozhovor se dvěma členkami legendární skupiny Holki, které prozradily pikantnosti z dob své největší slávy, a spousta dalších novinek.

Skupina Holki byla známá téměř před dvaceti lety, kdy dosáhly své největší slávy v kariéře. V současné době se hudbě sice věnují, ale na prvním místě je rodina. "Ve skupině máme vlastně dohromady šest dětí," svěřily se Holki v novém Extra Focusu.

Jak moc si tehdy užívaly zpěvačky svoji slávu? "Moc jsme si to užívaly. Ale užívaly jsme si to jinak. Bylo nám tehdy 17 let, kdyby to přišlo teď, tak bychom si to užívaly opět jinak," shodují se.

Holki prozradily, že pětiletá kariéra jim nezajistila peníze až do konce života. "Hodně jsme utrácely. Kabelky, boty, peníze nám tekly mezi prsty," směje se Nikola Šobichová

Před osmnácti lety stálo jejich vystoupení kolem 25-30 tisíc. "Pamatuji si na první vystoupení, kdy jsme za něj dostaly 500 korun," vzpomínají členky skupiny. A jak to měly s kluky? Dlouho se šuškalo o románku s kapelou Lunetic.

Pokud vás zajímá, jak to doopravdy bylo, tak se podívejte na nový Extra Focus

Související články

Další články