Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Extra Focus: Co si myslí hosté Kateřiny Kristelové o Borkovcovi a Knechtové?

+ Dalších 30 fotografií
Několik týdnů se spekuluje o romanci mezi mladým finalistou SuperStar 2018 Petrem Borkovcem (18) a porotkyní soutěže Katarínou Knechtovou (36). Na celou kauzu se podívala ve svém pořadu Extra Focus i Kateřina Kristelová s bulvární expertkou Markétou Kučou. Jak to tedy je?

Není to tak dávno, co Petr Borkovec vyznal přes sociální sítě lásku porotkyni SuperStar 2018 Kataríně Knechtové. Popsal, jak moc si jí váží a co všechno pro něj znamená. „Podpora, láska, důvěra, úcta, krása, upřímnost a všechny ty nádherné momenty s tebou! Jde z tebe prostě neskutečná energie, a ty oči? Jsem prostě zamilovaný,“ je jedna z věcí, kterou na svůj Instagram napsal.

Celou kauzu si vzala na mušku bulvární expertka Markéta Kuča a společně s Kateřinou Kristelovou (38) v pořadu Extra Focus vysvětlila, jak to mezi nimi je. „Petr říká věci tak, jak je cítí a nebere ohled na to, jaký to bude mít dopad. Je prostě svůj,“ prozradila bulvární expertka.

„Katarína Knechtová jejich románek vlastně nikdy nepopřela, a dokonce se vyjádřila, že se uvidí, jak se to celé mezi nimi vyvine,“ dodala Markéta Kuča. V tomto díle dokonce zaznělo i to, proč je Petr Borkovec tak výrazným finalistou, či které hvězdy z minulých ročníků jsou dnes zcela out.

Na celý díl pořadu Extra Focus se můžete podívat ZDE.

Související články

Další články