Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

eXtra.cz získalo svědectví z místa předání Džambulky do Rychtářovy náruče: Čtěte, jak opilá Bartošová v domě Martucciho famílie vyváděla

Další oficiální foto Ivety Bartošové, které Macura eXtra.cz zaslal.
Zdroj: Zdeněk Macura

Už dva dny se Iveta Bartošová (47) zotavuje v náruči Josefa Rychtáře, který s pomocí médií pátral v Itálii po ztracené zpěvačce. Když se ukázalo, že je zavřená v domě rodiny Domenika Martucciho, okamžitě se vydal na místo, aby zbídačenou pěnici odvezl domů.

I když to ze začátku vypadalo, že Iveta v domě trpí, my jsme získali informace od svědka, který byl ve chvíli předání na místě. "Byla namol opilá, ve strašlivém stavu. Museli volat doktora, který jí dal kapačku a injekci a nedoporučoval jí odjíždět. Jenže ona se stále odmítá léčit. Všem je jasné, že to ale bez léčení nezvládne," řekl nám člověk, který celé situaci přihlížel.

A o tom, že to Rychtář s Džambulkou nebude mít jednoduché, svědčí i další fakt. "Když měla jít před barák, jediné, co ji zajímalo, bylo, jestli jsou venku novináři a jak vypadá," dodal náš zdroj. Bartošová si tedy musí uvědomovat, že není v pořádku, ale dostat ji do rukou odborníků bude asi nadlidský úkol.

Související články

Další články