Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

EXTRA.CZ V KARLOVÝCH VARECH: Filmový festival startuje! Co můžete čekat?

+ Dalších 6 fotografií
Je to tady
Je to tady! Již 54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary startuje v pátek 28. června. A reportéři eXtra.cz jsou samozřejmě v centru dění. Co pro vás chystáme?

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je největší filmový festival v České republice a nejprestižnější filmový festival ve střední a východní Evropě. Týden se budou zraky čtenářů a filmových nadšenců upínat na malebné lázeňské město.

Tým redakce eXtra.cz je již na místě a v pátek večer vám přineseme reportáž ze slavnostního zahájení. Chystáme pro vás také MÓDNÍ POLICII, o kterou se bude starat stylista a vizážista Sam Dolce. Tento výrazný muž má nejen dokonalý vkus, ale také disponuje hodně ostrým jazykem. Hvězdy a hvězdičky by se měly mít na pozoru před jeho odborným okem.

Reportáže z večírků pro vás bude připravovat Markéta Kuča. Na skandály a trapasy se zaměří její kolega Zdeněk Drgáč. Pokud vás zajímá, kdo tým eXtra.cz oblékl, pak vězte, že pánské obleky dodalo krejčovství Bernhardt.

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ Z ČERVENÉHO KOBERCE SLEDUJTE ZDE!

Mohlo by vás zajímat

Další články