Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

eXtra.cz plní sny: Zatočte s vašimi komplexy a projděte proměnou

eXtra.cz plní sny: Zatočte s vašimi komplexy a projděte proměnou
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
Každý chce vypadat dobře, být se sebou spokojený, ať už k tomu má zdravotní důvody, nebo si chce jen zvednout sebevědomí a plastiky nebo nějaká ta vylepšení už dnes nejsou žádná tabu. Už jste někdy uvažovali o tom, že byste nějaký zákrok podstoupili? A co když vám řekneme, že by to šlo, dokonce ZADARMO? Jak na to? Stačí, abyste se přihlásili do projektu eXtra plní sny!

Řekněme si to upřímně, plastická chirurgie je často mylně považovaná za symbol povrchnosti a ješitnosti. Jenže ve skutečnosti není pouze současnou módní záležitostí, byznysem s krásou nebo prodlouženou rukou Photoshopu, ve většině případů má pozitivní vliv na zdraví i psychiku.

Příkladem, že plastické operace mohou zlepšit pocit vnímání ze sebe sama, je třeba americká herečka Lisa Kudrow, známá ze seriálu Přátelé. V mládí si nechala upravit nos, a jak sama kdysi řekla v rozhovoru pro Saturday Evening Post: „Udělala jsem to už před odchodem na vysokou školu, kde nikdo nevěděl, jak ohavná jsem předtím byla.“

Právě představitelka trhlé Phoebe může být symbolem ženy, která není posedlá svým vzhledem, nepotřebuje plastickou úpravu pro svou práci a ani necítí potřebu být dokonalá, ale jen se rozhodla udělat něco se svým osobním handicapem, aby se cítila v životě o něco lépe.

A takových žen je naprostá většina, pouze 12 % klientů plastické chirurgie má nerealistická očekávání (viz třeba Mickey Rourke nebo některé české balónové „krásky“).

Navíc u plastických operací nejde jen o řešení komplexů a zvedání sebevědomí, ale i o zdraví, ostatně vzpomeňte si na Angelinu Jolie Ta svým oznámením, že si nechala preventivně ze zdravotních důvodů odstranit prsa, zvedla vlnu solidarity.

Ať už je to rakovina prsu nebo těžký porod, nemusíte se jen smířit s následky.

eXtra.cz má pro vás nabídku, která se neodmítá. Připravili jsme speciální projekt, prostřednictvím něhož bychom třem z vás chtěli splnit sen. Máte komplex z přibývajících vrásek? Vždycky vás štvaly odstáté uši? Máte snad zdravotní důvody pro to, podstoupit plastiku? Přihlaste se do projektu eXtra.cz plní sny.

Jak na to?

Stačí, když nám pošlete svůj příběh, svůj důvod, proč bychom měli do projektu vybrat zrovna vás, vaši aktuální fotku, pár řádků o vás a telefonní kontakt na mail: anna.cajthamlova@extra.cz.

Čas na to máte do 6. září. V redakci zodpovědně vybereme tři z vás, kteří u špiček mezi plastickými chirurgy podstoupí zákrok v hodnotě: 30 000 Kč, 20 000 Kč a 10 000 Kč.V případě, že byste chtěli zvolit zákrok, který je dražší než vaše výhra, je možné si jej doplatit.

Konzultace a zákroky provedou lékaři z Lékařského domu v Praze, kde tři vybrané šťastlivce čeká profesionální přístup a péče kvalitního lékařského týmu a příjemná rodinná atmosféra. Na seznamu služeb Lékařského domu najdete liposukce, face-lift, modelace prsou, operace očních víček a další. Kompletní seznam služeb najdete TADY

Pochopitelně všichni budou zvědaví a budou chtít vidět výsledek a vaši spokojenost, takže pokud se do projektu přihlásíte, počítejte s tím, že se objevíte na stránkách eXtra.cz a svým příběhem třeba inspirujete a dodáte odvahu dalším. Takže ničeho se nebojte a směle do toho! Těšíme se na vaše příběhy!

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy