Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

eXtra.cz exkluzivně vypátralo místo, kde proběhla tajná svatba Ewy Farné: Podívejte se na tu nádheru

+ Dalších 22 fotografií
Oblíbená zpěvačka Ewa Farna konečně do toho praštila. Po čtyřleté známosti si vzala svou velkou lásku a parťáka Martina Chobota. Svatbu se jim podařilo do poslední chvíle utajit. Zpěvačka to ale nakonec nevydržela a se skvělou novinkou se po několika dnech pochlubila na sociálních sítích. Redakci eXtra.cz se exkluzivně podařilo zjistit, kde veselka probíhala.

Zpěvačce Ewě Farné (24) se povedl doslova majstrštyk. Vdala se v naprosté tajnosti jen za přítomnosti své nejbližší rodiny a přátel. Svatbu zvládla před světem tajit několik dní, ale protože se svými fanoušky má moc dobrý vztah, tak to nakonec nevydržela a s úžasnou novinou se pochlubila na sociálních sítích.

„Drazí fanoušci, ani nevíte, jak jsem šťastná, že Vás o tom mohu informovat sama, svými slovy. Když se hodně chce, tak i ve světě šoubyznysu to jde, nebo máme prostě štěstí na lidi kolem, kterým důvěřujeme a oni tu důvěru nezklamali,“ napsala Ewa hned několika jazyky.

Redakci eXtra.cz se exkluzivně podařilo zjistit místo tajné svatby. Je vidět, že Ewa a a nyní už její manžel Martin Chobot mají opravdu vkus. Svatba proběhla na nádherném místě na Těrlicku v hotelu Grunt, který shodou okolností vlastní zpěvaččini rodiče.

„Byla to krásná svatba, Ewa si to moc užila. A jsem šťastná, že se svatba povedla. Měla to opravdu moc hezké,“ řekla pyšně eXtra.cz Ewina maminka s tím, že další podrobnosti nechtěla sdělovat.

Jak to vypadá na místě, kde si řekli zpěvačka s kytaristou své ano, se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články