Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Exsnoubenci Borhyová s Hrdličkou poprvé spolu před kamerou. Křečovitý úsměv měl zahalit obrovské napětí!

Doby, kdy se na sebe usmívali opravdu ze srdce, jsou pryč.
Zdroj: Profimedia.cz
Poprvé od rozchodu se potkali bývalí snoubenci Lucie Borhyová a Michal Hrdlička v jednom studiu. Jelikož jsou to profesionálové, tak se to obešlo bez zbytečných průtahů a nenávisti. Ale snad i slepý by si všimnul, že křečovitý úsměv opravdu není od srdce.

Jak Lucie Borhyová (37), tak Michal Hrdlička (26) se snažili vypadat, že se mezi nimi nikdy nic špatného neodehrálo. Na první pohled byste snad ani nic nepoznali, ale po pár sekundách bylo poznat, že ani jednomu není příjemné být společně v jedné místnosti a tvářit se, že se mají stále rádi.

Křeč místo úsměvu byla znatelná, bylo tam dusno, ale naštěstí jsou to dospělí lidé, kteří dokážou v práci své emoce ukočírovat.

Asi to chce všechno čas, aby zacelil bolestivé rány, kdy místo svatby nastal krutý rozchod. Vedení Novy si může oddychnout, že jejich hvězdy nedělají zbytečné problémy a snaží se nepoškodit zpravodajství, které je proslavilo.

Jak to ale bylo v zákulisí, to můžeme jen spekulovat. Zda si tam nevjeli do vlasů, neřvali na sebe? A jak se zapnuly kamery, tak nahodili profesionální úsměv a vypadalo to, jako by vše bylo zalité sluncem.

Související články

Další články